Stolk Hookah

Stolk Uzun Yıllar Içerisinde Yatırımcılarını Koruyan,müşteri Odaklı,minimum Maliyet Maksimum Karı Optimize Etmiştir.minimalist Ve Loft Tarzını Postmodern Bir Yaklaşımla Planlayan, Inşaat..

STOLK HOOKAH Bayilik Maliyeti

500.000 - 1.000.000+ *
* m² birim fiyatı: yaklaşık 2.000 ₺ – 3.000 ₺’dir. İsim Hakkı Bedeli: 200.000 ₺ dir. Mimari Proje Bedeli: 50.000 ₺ dir. İmtiyaz Bedeli: %5/Aylık

STOLK HOOKAH Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

STOLK HOOKAH Bayilik Şartları

Stolk Konsepti İçin İç Mekânın Minimum 150 M², Dış Mekânın Minimum 300 M² Olması Yeterlidir.

STOLK HOOKAH Bayilik Açıklaması

Marka Tescil Belgeli Stolk Hookah; yiyecek, içecek ve eğlence sektöründe faaliyet göstermekte olan bir markadır. Stolk Hookah, markasını daha geniş kitlelere duyurmak ve marka bilinirliliğini artırmak amacıyla franchise sistemini uygulamaktadır.Stolk Hookah; konsepti ve büyüklüğü ile misafirlerin yemek ve içeceklerini rahat koltuklarda tüketebilecekleri, nargile eşliğinde sohbet edebilecekleri ve lig maçlarını da kaçırmayacakları bir ortam sunmaktadır. Mekan, ferah ve metrekare olarak geniş bir alan kaplamaktadır. Ayrıca, gençlere hitap eden modern mobilyalar ve birbirine uyumlu renkler ile hem şık hem de spor bir görüntü yaratmaktadır.Stolk Hookah ilk kurulma hikayesinden beri marka algısı yaratmayı ve tüm dünyaya bayilik vermeyi hedeflemiştir.Gelen franchisor adaylarına sadece marka ve inşaat satmak değil kafe kültüründe daha önce yapılmamış bir sistem öğretmeyi hedeflemektedir.Franchisor adaylarının bayiliği alıp işletmeye geçmesinden sonra da desteğini sağlamaktadır.Belli başlı zaman aralığında gizli müşteri , menü yenilenmesi , kalite kontrol, bayi puanı , performans değerlendirilmesi vb hizmetleri eksiksiz yerine getirmektedir.

Franchising Sistemimiz 4 Aşamada Gerçekleşmektedir.

1.Aşama

Merkez ofiste bayi adayı ile görüşme sağlanır.Bu görüşmenin içeriği,

a).Franchising sistemimiz.

b).Ekipman ve ürünler hakkında bilgi.

c).İnşaat süreci ve şartları.

d).Mevcut şubelerin sunumu ve ziyareti.

e).Birim m² ye düşen yatırım bedelidir.

2.Aşama

Bu aşamada şubenin açılacağı il ve lokasyon incelenmektedir.Lokasyon bayilik için uygun değilse bayilik için başka bir lokasyonda yer bakılmaktadır.

Uygun lokasyonda yer bulunduğunda mimari ekip kesin ölçü alıp şube için görsel ve teknik proje çizimine başlamaktadır.

3.Aşama

Görsel projenin bitimiyle kesin yatırım bedeli hesaplanıp merkez ofiste görüşme sağlanır.

Bu görüşmede şubenin sunumu ve anahtar teslimi inşaat bedeli görüşülüp 30-60 günlük inşaat sürecine başlanır.

4.Aşama

İnşaat süreci devam ederken personel eğitimleri başlar.30-60 günlük süreç sonunda açılışla sizde STOLK ailesine katılmış olursunuz.

 

STOLK HOOKAH Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR