Steppo Çocuk Ayakkabı Mağazası

Steppo Çocuk Ayakkabı Mağazası Bayilik Açıklaması

Steppo Çocuk Ayakkabı Mağazası Bayilik

Steppo Çocuk Ayakkabı Mağazası Bayilik Hakkında : Steppo, çocukların sağlığını düşünerek en şık tasarım ayakkabılarını sunmaktadır. Steppo Çocuklar için onaylamış sağlıklı ayakkabılar sunmaktadır. 

Steppo Çocuk Ayakkabı Mağazası Bayilik ve Bayilik Şartları Steppo ortopedik ve deri ayakkabı ürünlerini en şık ve kaliteyi müşterilere sunmayı amaç edinmiştir. Toker Bebe bünyesine 2014 yılında katılmıştır. Anne ve Babaların çocukları için ayakkabılarını tek bir mağaza altından almaları için çocuk ayakkabı markalarını tek bir çatı altında toplamıştır. Steppo Şuanda 6 Mağazasıyla hizmet vermektedir. Bir çok Markayı da bünyesinde bulundurmaktadır.

 Steppo Çocuk Ayakkabı Mağazası Bayilik ve Bayilik Şartları

 Steppo çocuk ayakkabı mağazalarında Nike, Adidas, Puma, Clarks, Sketcher, Igor, Birkenstock, Crocs gibi birden fazla markanın çocuk grubunu mağazalarında sergilemektedir. 

Steppo , eksiklik olarak gözüken çocuk ayakkabı mağazası açığını kapatmak istiyor. Her geçen gün kendisini yenileyen bir iş anlayışına sahip olan Steppo sektör de öncü olmak istiyor. Hem Girişimcisini düşünen hemde "kazan kazan" mantığında ilerleyen Steppo " franchise " modelini yaygınlaşmayı ile iş ortaklıklarıyla birlikte Türkiye de bu sektörde lider marka olmayı hedeflemektedir. Türkiye’nin birçok yerinde bulunan mağazalarına sürekli yenilerini ekleyen STEPPO Mağazacılık, her ilde en az bir mağaza açmayı hedeflemektedir. Detaylı Bilgi İçin Lütfen Arayınız. 

Firma ismi: Steppo 

Bayi - Franchise Şube Sayısı: 3 

Franchising / Bayilik Destekleri: Reklam, Pazarlama, Bölge Koruması, Personel

Steppo Çocuk Ayakkabı Mağazası Bayilik Şartları

Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri: Mağaza için aranan şartlar; AVM ya da işlek cadde/meydan içinde bulunmalı ve büyüklüğü en az 40 m2 Olmalıdır. Girişimcide aranan şartlar ; -Sektörle ilgili yenilik ve genişlemeye açık olmak -Hedeflerinde başarı hırsına sahip olmak -Franchise için gerekli olan finansal şartlara sahip olmak -Tercihen ticari tecrübeye sahip olmak

Steppo Çocuk Ayakkabı Mağazası Bayilik Destekleri

-Ürün gruplarının temini,

-Personel eğitimi, -İmaj materyallerinin temini

– poşet, hediye paketi…

-İl-ilçe mağaza ve yerleşim bölgesinin belirlenmesi,

-Mimari ve dekorasyon çalışmalarının yürütülmesi,

-Mağazanın açılışa hazır hale getirilmesi,

-Reklam çalışmaları,

-Açılış ve tanıtım organizasyonlarının gerçekleştirilmesi,

-Yazılım ve Teknolojik altyapı desteği,

-Satış arttırıcı faaliyetlerin planlanması,

-Satış ve stok devir hızlarına göre ürün/kategori/mağaza bazında aylık değerlendirme raporlarının sunulması,

 

Steppo Çocuk Ayakkabı Mağazası Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR