Sony

Sony Bayilik Açıklaması

Sony Bayilik Alma ve Sony Center Mağazası Açmak için sitemizde verilen iletişim numarasını arayarak tam bir bilgi alabilirsiniz. 

Sony Bayileri ile görüşmekte size ayrıca Sony Bayilik Şartları hakkında bilgiler verecektir. Sony 1960 yılında Avrupada açılmış ve hem perakende hemde üretim aşamasında istikrarlı yatırımlarıyla büyüyüp kıtanın her yerine yayılmıştır. O zamandan bu yana dokuz fabrika artı Ar-Ge ve Ürün Dizayn & Geliştirme bölümleri kurulmuştur.

Sony Bayilik

Avrupada kurulan ilk satış şirketi Sony: 1960 - Sony Overseas S.A. (Zug, İsviçre) 

Üç ana pazarda satış şirketleri: 1968 - Sony U.K. Ltd (Londra) 1970 - Sony GmbH (Cologne) 1973 - Sony France S.A.(Paris) 

Batı Avrupada kurulan ilk üretim merkezi:1974 - Bridgend plant (Wales, İngiltere) Canlı Yayın ve Profesyonel kullanım için Avrupa Genel Merkezi 1978 - Sony Broadcast Ltd (Basingstoke, İngiltere) 

Avrupanın ilk Teknoloji Merkezi:1986 - Sony Technology Center (Stuttgart) Elektronik kullanıma yönelik Avrupanın ilk Pan-European Genel Merkezi: 1986 - Sony Europe GmbH (Cologne) Doğu Avrupada ilk üretim merkezi: 1996 - Trnava plant (Slovakya Cumhuriyeti) 

 

Sony Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR