Serpauto Ekspertiz

Serpauto Ekspertiz Bayilik Açıklaması

Serpauto Ekspertiz Bayilik

Serpauto Ekspertiz Bayilik Hakkında Firma Tanıtımı: SERPAUTO®, mekanik ve elektronik konusundaki 75 yıllık tecrübe ve becerisini, ülkemizde ilk otomotiv test makinaları tasarımı ve üretimi ile ispatlayarak hem Türkiye'de hem de Avrupa ülkeleri başta olmak üzere dünyanın birçok ülkesinde tercih sebebi olmuştur.

Özel üretim otomotiv test ekipmanları üretimiyle başlayıp seri üretim ile devam eden süreçte ülkemizde ve yurt dışında beğeni toplayan dinamometre (dyno), fren testi, süspansiyon testi ve diğer ürünlerin AR-GE, üretim, satış ve servis hizmetlerini vermektedir. 

Serpauto Ekspertiz Bayilik Konusudur. 

Serpauto Ekspertiz Bayilik ve Bayilik Bilgileri 1938 yılında kurulan Tamiş, 1600 m2 kapalı alan üzerine kurulu fabrikasında, çok sayıdaki son teknoloji CNC makinalarını, 78 yıllık bilgi birikimi ve konularında uzman mühendislerin yönetiminde çalıştırmakta, otomotiv sektöründe emin adımlarla büyümektedir. Türkiye'de uçak imal etmek de dahil olmak üzere birçok ilke imza atan Tamiş, mekanik ve elektronik konusundaki becerisini, ülkemizde ilk otomotiv test makinaları tasarımı ve üretimi ile ispatlayarak hem Türkiye'de hem de Avrupa ülkeleri başta olmak üzere dünyanın birçok ülkesinde tercih sebebi olmuştur.

Serpauto Ekspertiz Bayilik Ürünleri

 • Dinamometre (2 çeker)
 • Dinamometre (4 çeker)
 • Yanal Kayma Test Makinası
 • Süspansiyon Test Makinası
 • Fren Test Makinası (Platform)
 • Fren Test Makinası (Tamburlu)

Serpauto Ekspertiz Bayilik Hizmetleri

 1. Ekonomik Paket (Otomobil)
 2. Standart Paket (Otomobil)
 3. Klasik Paket (Otomobil)
 4. Ekonomik Paket (4x4)
 5. Standart Paket (4x4)
 6. Klasik Paket (4x4)

Serpauto Ekspertiz Bayilik Bilgileri

Firma ismi: SerpAuto Serpauto Ekspertiz Bayi - Franchise Şube Sayısı: 100Serpauto Ekspertiz Franchising / Bayilik Destekleri: Reklam, Pazarlama, Bölge Koruması Serpauto Ekspertiz Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri: Franchise bayilik sözleşmesine bağlı şartlar oluşturulur. 150bin₺-200bin₺ arası gibi bir sermaye ile otomotiv sektöründe güzel kazançlar elde edebilirsiniz.

 

Serpauto Ekspertiz Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR