Şencam Köftecisi

Şencam Köftecisi Bayilik Açıklaması

Şencam Köftecisi Bayilik

Şencam Köftecisi, 1971 yılında Cemil Kuruşa ve oğlu Zahit Kuruşa tarafından kurulmuştur. Kuruluşumuzdan günümüze, sunduğu kaliteli hizmet anlayışı ve değişmeyen damak tadını sizlere sunmanın gururunu yaşamaktadır. Şencam Köftecisi, tüm faaliyetlerinde kalite mükemmelliğini arayacak ve daima müşteri memnuniyetini hedefleyecektir. Bu hedeflerle, kendini kaliteye adamış; bilgili, deneyimli ve güleryüzlü personeli ile kalite konusunda hiçbir fedakarlıktan kaçınmayan yöneticilerinin destekleyici katkılarıyla ulaşacaktır.  

Şencam Köftecisi Bayilik ve Bayilik Şartları 

Şencam Köftecisi 1971 yılından beri kazandığı deneyimlerini daima ileriye dönük projeler için değerlendirmiş ve sürekli kendini geliştirerek modern çağa uygun bir işletme olma amacıyla çalışmıştır. Şencam Köftecisi 3 kişi ile başladığı sektördeki faaliyetine, bugün 115 kişi ile devam etmektedir. 6 şubesi ile Ankaralılara hizmet veren Şencam Köftecisi, ürünlerinin tamamını kendi tesislerinde Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakalnlığı’nda aldığı üretim izinleri ile Veteriner Hekim eşliğinde üretmektedir. Şencam Köftecisi 29 Ekim 2007 tarihinde 1000m2 kapalı alana sahip üretim tesislerine kavuşmuştur.

5 Şencam şubesi, 1 üretim tesisi, 5 soğuk hava deposu, 4 soğutuculu aracı ile hijyen ve modern standartlarda hizmet veren kurumsal bir yapıya sahiptir. Şencam Köftecisi olarak geçmişimizden edindiğimiz ‘Ekonomik, Lezzetli ve Doyurucu’ olma özelliğimizi ödün vermeden sürdürüyoruz. Şencam Köftecisi günümüzde H.Cahit Kuruşa ve Hıfzı Kuruşa tarafından işletilmektedir. 

Şencam Köftecisi bayilik başvurusu yapmak isteyen girişimciler için aşağıda vermiş olduğum iletişim bilgilerinden firma ile irtibat kurup Şencam Köftecisi Bayilik, Şencam Köftecisi Bayilik Başvurusu, Şencam Köftecisi Bayilik Şartları, Şencam Köftecisi Bayilik Bedeli vs... konular hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

 

Şencam Köftecisi Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR