Sarpino's Pizzeria

Sarpino's Pizzeria Bayilik Açıklaması

Sarpino's Pizzeria Bayilik ve Franhcise

Sarpino's Pizzeria tazelik ve kaliteden ödün vermek istemeyen, ağız tadına değer veren ve en önemlisi sağlığına dikkat eden değerli tüketicilerin arayışı üzerine bir fast food alternatifi olarak Gerry Koutougos tarafından kuruldu.

İlk restoranını Kanada’da açan Koutougos, uzun seneler büyük bir başarıyla otantik Italyan ve Akdeniz mutfağı restoranlari işlettikten sonra , ayni lezzet ve tazeliği “gel-al” ve eve servis için oluşturarak bugünkü Sarpino’s Pizzeria restoranlar ve eve servis zincirini oluşturdu. 

Sarpino's Pizzeria Bugün dünyanın dört bir köşesinde şubeleri bulunan Sarpino’s en kaliteli ve bir o kadar da geleneksel özel ve gurme pizzalari, 100% mozarella ve edam peyniri karışımları, taze domatesler ve otantik İtalyan baharatlarından yapılmış özel domates sosu, katıksız et ve tavuk malzemeleri, günlük taze sebzeleri ve farklı tatlılarıyla artık Türkiye’deki ilk şubesi Ataşehir’de “günlük hamur ve en taze malzemeler kullanarak her zaman en lezzetli ve gerçek İtalyan pizzalarını sunmak” ilkesi ile hizmet vermeye başlamıştır.

Bugün dünyanın dört bir köşesinde şubeleri bulunan Sarpino’s en kaliteli ve bir o kadar da geleneksel özel ve gurme pizzalari, 100% mozarella ve edam peyniri karışımları, taze domatesler ve otantik İtalyan baharatlarından yapılmış özel domates sosu, katıksız et ve tavuk malzemeleri, günlük taze sebzeleri ve farklı tatlılarıyla artık Türkiye’deki ilk şubesi Ataşehir’de “günlük hamur ve en taze malzemeler kullanarak her zaman en lezzetli ve gerçek İtalyan pizzalarını sunmak” ilkesi ile hizmet vermeye başlamıştır.

Sarpino's Pizzeria Bayilik Bilgileri

Firma İsmi : Sarpino's Pizzeria Bayilik Kategorisi : Pizza Kuruluş Yılı : 2012 Bayi Sayısı : 1 Dünyaca Ünlü Sarpino’s Pizzeria’nın Türkiye’deki ilk şubesi Ataşehir’de açıldı. Türkiye genelinde bayilik verilecek olup, bulunduğunuz bölgedeki franchising olanakları için irtibata geçiniz.

 

Sarpino's Pizzeria Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR