Sare Desing

Sare Desing Bayilik Açıklaması

Sare Desing Bayilik

Sare Desing Bayilik Hakkında : 6 Yıllık Reklamcılık ve Fuarcılık sektörünün vermiş olduğu bilgi ve tecrübe ile kurulan firmamız her zaman farklı olmayı ve farkındalık yaratmayı kendine ilke edinmiştir. 

Sare Desing Bayilik Şartları

3D Zemin Kaplama, Duvar Kağıdı Baskı, Seramik Baskı, Cam Baskı, Mobilya Baskı, Gergi Tavan, Gökyüzü Panelleri, Onyxflex Kaplama ve Distiribitörü olduğumuz bir çok ürünün üretim ve Satışını yapıyoruz. 1.500.000 Adetlik Lisanslı Resim arşivimiz ile her kitle ve zevke hitap eden görsellerimizi bayilerimizin hizmetine sunuyoruz.Bayilerimize yaptığımız işlerin eğitimini vererek En Düşük yatırım maliyeti ile Maksimum Kazancı elde etmelerini sağlıyoruz.  

Sare Desing Bayilik ve Bayilik Şartları Yaşam alanlarında farklılık yaratarak, renk kazandıran sınırsız dekorasyonlar yaptığımızı sloganize etmemizin bir çok sebebi var. Çünkü bir çok alanda, kişiye özel ürünler üretiyoruz; - Tavan Uygulamaları, - Duvar Uygulamaları, - Kapı ve Dolap Kapakları Uygulamaları, - Zemin Uygulamaları, - Mutfak Dolabı ve Tezgâh Arası Uygulamaları.. 3D Gergi Tavanlar, 3D Duvar Kağıtları, 3D Yapay Pencereler, 3D Gökyüzü Panelleri, 3D Kapı Dekorasyonları, 3D Zemin Dekorasyonları, 3D Mutfak Dekorasyonları, 3D Asansör Dekorasyonları, 3D Banyo & WC Dekorasyonları, Yaşam alanlarında gerçek 3 Boyut’lu olan ürünlerimizle de hizmetler veriyoruz. Bu ürünlerimizi de bir çok alanda uygulayabiliyoruz; - Tavan Uygulamaları, - Duvar Uygulamaları, 

Türkiye'de Sare Design olarak; "3D, 3 Boyutlu ve Sınırsız Dekorasyon" Hizmetlerimizle; Yaşam Alanlarınıza "Renkli Boyutlar" Kazandırıyoruz! 

Firma ismi:SARE DESIGN 

Bayi - Franchise Şube Sayısı: 4 

Franchising / Bayilik Destekleri:Reklam, Pazarlama, Bölge Koruması

Sare Desing Bayilik Şartları

Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri: Bayimiz olmak kişiler bu sektöre tamamen yabancı olsalar bile aldıkları eğitim ile bu işin duayeni olacaklardır.Bayimiz olmak isteyenlerin Min.60 m2 lik bir Showroom açmaları ve ürün yelpazesini burada sergilemeleri gerekmektedir.Yatırım Maliyeti 10.000 den başlayıp mak.60.000 TL lik yatırım gerektirmektedir.

 

Sare Desing Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR