Saman Nargile Lounge

Saman Markamızın Genişletilmiş Ağı ; Hitap Kitlesindeki Değişikliğe Uyum Sağlamak Amaçlı : Saman Nargile Lounge (Alkollü Müesseseler) ; Saman Nargile Garden (Alkolsüz Mühesseseler) Ve Saman Nargile..

SAMAN Nargile Lounge Bayilik Maliyeti

500.000 - 1.000.000+ *
* Mt2 inşaat maliyeti 1500 -1800 tl arasındadır. 120 .000 tl isim hakkı bedeli alınmaktadır.

SAMAN Nargile Lounge Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

SAMAN Nargile Lounge Bayilik Şartları

Dükkan Seçimi İçin ; Min 100 Mt2 Kapalı Alan Ve Min 150 Mt2 Açık Alan Veya Pergule Alanı Olmalıdır .
İşletmeci Olacak Kimsenin İş Tecrübesi Olmalıdır .
İşletmeci Olacak Kimse Bölgesine Hakim Olmalıdır .

SAMAN Nargile Lounge Bayilik Açıklaması

Saman Nargile Lounge

saman markamızın genişletilmiş ağı ; hitap kitlesindeki değişikliğe uyum sağlamak amaçlı : saman nargile lounge (alkollü müesseseler) ; saman nargile garden (alkolsüz mühesseseler) ve saman nargile exclusive ( butik müesseseler ) olarak sınıflandırılmıştır .

firmamızın franchise politikası satış odaklı olmaksızın saman ailesini genişletmeyi amaçlamaktadır . firmamız franchise satışlarında detaylandırılabilecek ve sınırlandırılacak olan isim ortaklığına da imkan sağlamaktadır . sektörümüzde ürün bazlı kar marjı %70 olarak ortalama standarta bağlanabilir.

franchise oluşum aşamaları şu şekildedir ; franchise alınacak nokta , uzman ekip ile analiz altına alınır . uygunluk durumunda franchise sözleşmesi imzalacaktır. devamında markamızın çözüm ortakları ile bir proje oluşturulur ve faaliyete geçirilir . markamız tüm ürün tedariği ve personel eğitimini franchise şube açılana kadar en iyi şekilde yapacaktır .

SAMAN Nargile Lounge Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR