Şahane İstanbul

Şahane İstanbul Bayilik Açıklaması

Şahane İstanbul Döner Bayilik

Şahane İstanbul Döner Bayilik Hakkında Firma Tanıtımı: Tavuk Döner ana ürün olmak üzere çorba ve pilav ekstra ürünlerle fast-food tarzında satış yapılmaktadır...

Şahane İstanbul Döner Bayilik Konusudur. Şahane Döner‘in en büyük hedefi iş ortaklarına kazanç ve prestij sağlamaktır. Franchise şeklinde çalıştığımız firmaların kazanması bizim için önem arz etmektedir. Çünkü mutlu müşteri ve mutlu iş ortakları ile var olabileceğimizin farkındayız.

 Şahane İstanbul Döner Bayilik ve Bayilik Şartları Şahane Döner hızla büyüyen restoranlar zinciri, müşteri ve kalite odaklı hizmet anlayışıyla Türkiye’nin her köşesine ulaşmayı hedeflemektedir. Türkiye genelinde yaygınlığımızı arttırmak için herkesin kazanacağı çözümler üretiyoruz. Yatırımcıları franchising ağımıza katılmaya davet ediyoruz.

Şahane Dönerin kendi özel üretim tesisinde beyaz etler, gerekli tüm tetkikler uzmanlar tarafından yapılarak hazırlanmaktadır. Tarifi kendine has, enfes bir sosla karşı konulamaz lezzetine erişerek, günlük olarak tüm şubelere lezzet yolculuğuna çıkıyor.

Bu lezzet yalnızca Şahane Döner şubelerinde halkla buluşuyor. 

Firma ismi: Şahane İstanbul Döner Bayi

- Franchise Şube Sayısı:

Sefaköy ve 3 tane daha bayi Ocak 2017 de hazır hale gelecektir... 

Franchising / Bayilik Destekleri: Reklam, Pazarlama, Bölge Koruması, Personel

Şahane İstanbul Döner Bayilik Şartları

Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri: Bayilik için düşünülen yer 40 m’den küçük olmayacaktır. Bayi açılacak yerin konumu ŞİD şirketleriyle ortak karar verilecektir. Bayi açılışı iki yöntemle gerçeklemektedir. Bayi dilerse tüm tefrişatı kendisi yapar veya anahtar teslim fiyatıyla ŞİD şirketine yaptırır.

Açılması düşünülen yer karar verilirse 3 haftada satışa hazır hale getirilir. Açılacak bayiye açılış giderleri için fazlası ile kolaylık sağlanıp, ekonomik durumunu sarsmadan ortak eşyalar haricinde tefrişat kendi isteğine bırakılmıştır. Açılış tefrişat gideri ortalama 50 m2 için, 40.000TL ile 50.000TL arasındadır. Bayi açılış günü satılacak dönerin tavuk etini ŞİD firması karşılayacaktır. Bayi için açılışta gerekli olan tüm baskılı ürünleri ŞİD firması karşılayacaktır.

Açılacak bayinin tüm kağıt, peçete, turşu, ıslak mendil, insert, personel malzemeleri, baskılı malzemeleri ŞİD firması tarafından getirilecektir. Bayi açılış organizasyonu, insert ve magnet giderlerini ŞİD firması karşılayacaktır. Özel sosla marine edilmiş döner etimiz günlük taze olarak ŞİD firması tarafından temin edilecektir. Bayi, Tavuk eti temel ürün olup yanında çorba ve pilavda satacaktır.

Şahane İstanbul Döner Bayilik Başvurusu

 Şahane İstanbul Döner Bayilik, Şahane İstanbul Döner Bayilik Şartları hakkında daha detaylı bilgi edinmek isteyenler ise aşağıdaki iletişim numaralarından firma irtibat kurabilirsiniz.

 

Şahane İstanbul Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR