Romdo Dondurma

Romdo Dondurma Bayilik Açıklaması

Romdo Dondurma Bayilik

Romdo Dondurma Bayilik Hakkında Açıklama : Türkiye'deki dondurma makine-teçhizatları ve dondurma üretimi üzerine ciddi bir pazar açığı bulunmaktadır. Ülkemizin mevsim şartları çok elverişli olmasına rağmen, kişi başına düşen dondurma tüketimi Avrupa'nın birçok ülkesinden geride kalmaktadır. 

 Romdo Dondurma Bayilik ve Bayilik Şartları Bu durumun 2 temel sebebi vardır; -Endüstriyel tip kalitesiz dondurmanın yaygın olması, -Doğal dondurma ürettiğini beyan eden firmaların dahi ürünlerine çeşitli aromalar katarak doğallıktan uzak dondurma üretmeleridir. Doğal ve lezzetli dondurma üretimi için birden fazla makineye ihtiyaç duyulur. Ülkemizde İtalyan tipi gelato ya da Türk tipi dondurmayı doğal olarak üreten firmalar da vardır fakat yatırım maliyetlerinin yüksek olması ve piyasanın pahalı Avrupa makinelerine teslim olması sebebiyle bu tip dondurma kültürü yaygınlaşmamaktadır. 

ROMDO Gıda olarak uzun araştırmalar sonucu, yurt dışı fuarlar ve eğitimler sonrası edindiğimiz tecrübe ve bilgi ile doğal ve taze dondurma üretmenin çok maliyetli bir şey olmadığını savunuyoruz. Halihazırda distribütörlüğünü yaptığımız firmaların ürünlerini ve makinelerini kendi imalathanemizde kullanarak dondurma üretimi yapıyor ve bu lezzeti talep eden insanların her geçen gün arttığını görüyoruz. 

Firma ismi: Romdo Gıda San. Tic. Ltd. Şti

 Bayi - Franchise Şube Sayısı: 3 

Franchising / Bayilik Destekleri: Reklam, Pazarlama, Finans, Bölge Koruması, Personel

Romdo Dondurma Bayilik Şartları

Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri: Firmamız A'dan Z'ye dondurma üretimi için hem makine ve teçhizat talebinizi distribütörlükleri aracılığıyla sağlamakta hem size taze doğal İtalyan ya da Türk usulü dondurma yapma eğitimi vermekte hem de imalathanenizin kurulumu ve işletilmesi konusunda destek vermektedir. Kendi firmanızın adı altında ya da bizim kendi tescilimizle üretiminizi yapabilmeniz için makine ve ham madde ihtiyaçlarınız bizden herhangi bir FRANCHISE BEDELI OLMAKSIZIN, kendi makinelerimizin satış fiyatıyla sağlayabilir ve taze doğal dondurma üretiminize uygun fiyatlarla başlayabilirsiniz.

 

Romdo Dondurma Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR