Resamik

Resamik Bayilik Açıklaması

Resamik Bayilik

Resamik Bayilik ve Seramik Sanatı ile Gelen Bayilik Resamik Bayilik Hakkında : SERAMİK SANAT ; 1999 yılında reklam sektörü ile başlayıp ilerleyen yıllarda dekorasyon alanında faaliyet gösteren iki firmanın da katılımı ile 2014 yılında tek çatı altında birleşmiş bir firmadır. Firmamız patentli ürünleri PAMUKAP ® ve RESAMİK® ile görselliği ve kaliteyi ön planda tutarak, tercih edilen yaşam alanlarının dekorasyonunu ve izolasyonunu yapmaktadır.

Resamik Bayilik ve Seramik Sanat Bayilik SERAMİK SANAT kendine özgü kimyasal ürün ve teknikler ile alışageldik dekorasyon firmalarından çok daha farklı bir çizgidedir. İstenilen her resmi sağlam ve kalıcı bir şekilde seramiklere işleyerek evlerinize, işyerlerinize renk katıyoruz. Ürünlerimiz tüm kimyasal temizlik malzemelerine, ısıya, buhara ve mekanik darbelere karşı son derece dayanıklıdır.Firmamız patentli ürünleri ile tüm Türkiye ye bayilikler ve tüm dünya ya distribütör lükler dağıtmaktadır. SERAMİK SANAT, Teknik ve sanatın buluşması ile hayallerinizi inşa ediyor. 

FİRMA İSMİ: RESAMİK 

BAYİLİK KATEGORİSİ: Dekorasyon 

KURULUŞ YILI: 2014 

BAYİ-FRANCHİSE SAYISI: 1 

RESAMİK Nedir?

  • RESAMİK ®, dış etkenlere karşı dirençli, yanmaz, çizilmez, leke tutmaz, bütün temizlik kimyasalları ile silinebilir, solmaya karşı dirençlidir.
  • RESAMİK® ile farklı mekanlarda farklı ihtiyaçlara cevap verecek nitelikte çeşitli tasarımlar yaratılabilir, fotoğraftan daha detaylı ve canlı görsel neticeler elde etmek mümkün hale gelir.
  • RESAMİK ® ile uygulayacağınız ürün grubunda bugüne kadar hiç elde edemediğiniz yüksek görsellik düzeyi ve sınırsız sayıda renk kartelasına ulaşmanız artık çok kolay.
  • RESAMİK ® ürün grubu Avrupa ve Amerika normları gereği, toksik maddeler barındırmaz, ağır metaller, kükürt ve phataletes içermez.

RESAMİK NE KADAR DAYANIKLI? SERAMİK SANAT kullandığı RESAMİK ® sayesinde her türlü kimyasala karşı dirençlidir. Kireç çözücü, tuz ruhu, yoğun bileşenli temizleyiciler, toz bileşenli temizleyiciler, sıvı temizleyiciler gibi piyasada farklı alanların temizliğinde kullanılan her türlü temizlik maddesiyle rahatlıkla silinebilir. Üzerindeki desen veya görsel asla zarar görmez. RESAMİK ürünleri kesinlikle kesilerek kırılarak kullanılamaz. 

SERAMİK SANAT; RESAMİK ® sayesinde -20 derecede bile ilk günkü yapısını korumuştur. Görselli bir ürün 4 gün derin dondurucuda bekletilerek test edilmiştir. 

SERAMİK SANAT; RESAMİK ® sayesinde çok yüksek sıcaklıklara dayanıklı bir ürün konumundadır. Dolayısıyla üzerine direkt dökülen sıcak sıvılardan etkilenmez. SERAMİK SANAT yine aynı şekilde bünyesinde barındırdığı RESAMİK ® ile çizilmelere karşı da yüksek direnç göstermektedir. 

Dekorasyon sektörü Dekorasyon, mekân içerisindeki tüm objelerin bir uyum ve oran içerisinde kullanılmasıdır. Bu uyum; gerek renk, gerek sekil, gerekse boyut gibi önemli faktörlerle sağlanır. Dekorasyon denildiğinde akla gelen mobilyacılardan veya yapı marketlerinden alınan ürünlerdir; fakat dekorasyon öylesi zengin ve geniş bir yelpazeyi içerir ki sadece bir oda, salon, banyo veya mutfağın dekorasyonu dahi sayfalar dolusu yorum gerektirir.

Bunun nedeni ise dekor kavramının anlamca genişliğidir. Dekorasyon sadece eşyalarla düzenlenmiş bir alan yaratmanın da ötesinde uyumun, renklerin, psikolojinin, estetiğin ve daha birçok kavramın dâhil olduğu somut malzemelerle soyut değerler yaratma sanatının genel adıdır. Bir insanın nasıl parmak izi sadece kendine ait ve benzersizse o denli muhteşem bir farktır dekorasyon ile insan arasındaki bağ. Sonuç olarak yaşam alanınızda yaptığınız dekorasyon sizi tam anlamıyla yansıtıyorsa orada MUTLU, HUZURLU ve RAHAT bir hayat sizi bekliyor demektir. SERAMİK SANAT Huzurlu alanlar inşa eder. Dekorasyon sektöründe gelişmekte olan yenilikleri takip ederek sektöre yansıtmak ve minimum maliyet, minimum kar marjı ile maksimum kalite ve müşteri memnuniyetini sağlamak, ustalarımız ve mimarlarımızla kaliteli hizmeti tam anlamıyla vermektir.

SERAMİK SANAT iç ve dış dekorasyon sektöründe hizmet vermektedir. Günün koşullarına uygun renk, desen ve kaliteyi göz önünde bulunduran cazip fiyat seçenekleriyle, stoklarını her zaman güncelleyen yenilik ve değişim arayışında olan müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap verebilmektedir. SERAMİK SANAT her geçen gün kendini geliştirmekte, kurumsal marka olma yolunda ilerlemektedir. Firmamız dekorasyon hizmeti vererek, kaliteli malzeme sağlayarak ekonomik fiyatlarla uygulama hizmeti vermektedir. Dekorasyon konusunda profesyonel ekibimiz ile Türkiye genelinde malzeme ve uygulama satış hizmeti vermekteyiz.

RESAMİK BAYİLİK ŞARTLARI VE YATIRIM MALİYETİ

NEDEN BAYİLİKLER VERİYORUZ Amaç SERAMİK SANAT firmasını, kaliteli ve farklı hizmet anlayışını tüm TÜRKİYE de yaymaktır. Bu sebepten dolayı seramik sanat ailesi olarak her il ve ilçede bulunmak ve tüm müşterilerimize ulaşmak istiyoruz.

RESAMİK BAYİLİK ÇALIŞMA ŞEKLİ VE ŞARTLARI

RESAMİK SATIŞ NOKTASI Şehir gözetmeksizin her il yada ilçede kurulabilir. Sektöre yakın olması dışında herhangi bir şart aranmaz. Merkezden yada mevcutsa o bölgede bulunan seramik sanat ana bayilerinden bitmiş montaja hazır ürünleri teslim alarak müşterisine satış ve montajını gerçekleştirir. 

RESAMİK ANA DAĞITICI Üretim yapmayan ana bayi statüsünde çalışan firmalardır. Kendisine teslim edilen bölge de satış noktaları oluşturur. Bitmiş ürünü merkezden teslim alarak satış noktalarına dağıtır. Ana dağıtıcılık hakkı için 100 m2 lik ürün alma zorunluluğu dışında extra bir şart yoktur. Hava parası isim hakkı talep edilmez. Merkez gerekli gördüğü durumda ana dağıtıcıdan banka teminat mektubu isteyebilir. il merkezlerine sadece tek ana dağıtıcılık verilecektir ( aşağıda yazılan iller hariç). İlçe merkezleri ayrı bayilik gerektirmektedir. (İstanbul 4 bayilik, Ankara 2 bayilik, Bursa 2 bayilik, Antalya 2 bayilik, Gaziantep 2 bayilik ) İnternet yada herhangi bir kanaldan gelen siparişler direk olarak o bölgede ki bayi ye yönlendirilmektedir. Henüz bayilik verilmemiş il veya ilçelerden gelen talepler de mesafe olarak en yakın olan bayi ye yönlendirilecektir. Bayilik talebin de bulunan şahıs yada firmaların tüm hakları sözleşme ile garanti altına alınacaktır. 

RESAMİK BAYİLİK DESTEKLERİ: EĞİTİM DESTEĞİ, BÖLGE KORUMASI, YER SEÇİMİ.

 

Resamik Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR