Red Apple

Red Apple Bayilik Açıklaması

Red Apple Bayan Giyim Bayilik

 Red Apple Bayan Giyim Bayilik ve Bayilik Şartları Designer Ertuğrul Salgın tarafından kurulan Red apple 1989'dan bu yana tekstil sektöründe yer alan markasının gücüyle, her zaman ileriyi hedefleyen, yeniliklere öncülük eden ve müşteri memnuniyetini ilk planda tutan bir kuruluştur. Müşterilerimize iyi bir hizmet sunabilmek, beklentilerine kalitemizle karşılık vermek, ürünlerimize sahip çıkmak ve satış sonrasındada müşterilerimizin yanında olmak görevimizdir. 

Kumaş Kalitemiz: Ürünlerimizde Türk, İtalyan ve Fransız firmalarının kumaşlarını kullanıp günümüzde yaygın olan olan kanser hastalığına zemin hazırlayabilecek kanserojen kumaşlardan uzak durulmaktadır. Firmamız için kumaş kalitemiz ilk planda yer almaktadır.

 Bir yenilik daha: Twist (3 Yönlü lycra) Bayanların giydiğinde kendini bambaşka hissedecekleri deforme olmayan, alışkanlık yaratabilecek kadar rahat olan 3 yönlü lycra kumaşlarıda markamız bünyesinde bulmanız mümkündür.

 Ürün Hizmet Kapsamı : Bayan Giyim 

Bayilik Veren Firma : Red Apple 

Firmanın Kuruluş Yılı : 1989

Bayilik Vermeye Başladığı Yıl : 1990 

Bayilik Sayısı : 22

Bayilik Giriş Bedeli : yok

Gerekli Ortalama Sermaye : 40.000 TL

Red Apple Bayan Giyim Bayilik Şartları

Bayilik adaylarında aranan şart; Referans verebilme. İşyerinde aranan şart; Shop için min. 40 m2, korner için min 20 m2.

Red Apple Bayan Giyim Bayilik Destekleri

Eğitim, Yer Seçimi, Bölge Koruması, Ortak Reklam, Pazarlama

 

Red Apple Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR