Rafet Usta

Rafet Usta Bayilik Açıklaması

Rafet Usta Bayilik

 Rafet Usta Bayilik Veriyor Rafet Usta Hakkında : Firmamız 1970 yılında kurucusu Rauf Özpınar tarafından restaurant işletmeciliği ile hizmete başlamıştır. Başarılı, Yenilikçi, ve azimli çalışma ilkesini kendisine prensip edinen Rafet Usta değişen ve gelişen lezzet kavramını Rafet Usta damak tadı ile 2000 yılında geleneksel Afyon Sucuğu konsepti üzerine yetiştirilen SUCUK DÖNER ile hayat buldu.

Türkiye ve Avrupa' da gıda piyasasına ilk kez Rafet Usta tarafından sunulan ürün kısa sürede beğeni ve talep kazandı. Günümüzde gıda literatürüne iyiden iyiye yerleşmiş olan giderek daha da yaygınlaşan bir müşteri ve satıcı portföyüne sahip olmaktadır. Afyon' un yöresel tatlarından olan Ekmek Kadayıfı ve Süt Kaymağı' nı yüksek teknoloji ile Vakum Altında Modifiye Atmosfer' de paketleyerek tüm Türkiye' nin ve Dünyanın beğenisine sunmuştur. 

Rafet Usta Bayilik Veriyor Bunun sonucunda da ürettiğimiz ürünlerin kalitesini garanti edebilecek saygın ve vazgeçilmez bir seviyeye gelmiştir. Başarılarımızı her geçen gün Türkiye' mizin tüm bölgelerine yayılan satışlarlada kanıtlamıştır. İcad ve üretimlerimizin başarısındaki en önemli unsur sizlerden gelen beğeni, öneri ve eleştirilerdir. Damak lezzetimizin kaşifleri olarak sizlerin hizmetinizdeyiz. Lojistik ağımızın tamamı frigofrik donanımlı araçlarla olup hijyenik ortamlarda servis dağıtımını sürdürmektedir. 

RAFET USTA FRANCHISING'IN ORTAKLARINA SUNDUĞU HİZMETLER: Konusunda uzman ve yetişkin kadrosu ile franchising ekibimiz şu hizmetleri vermektedir: YER SEÇİMİ:Rafet Usta restaurantı açmak isteyen yatırımcıların ,açmayı düşündükleri yer ile ilgili olarak araştırmalar yapılmakta olup,çıkan sonuçlar çerçevesinde açılış kararı alınmaktadır. 

TEKNİK DESTEK: Yatırım kararı verildikten sonra mimari proje, ekibimiz tarafından hazırlanmakta olup, onaylanan projenin her safhasında kontrol ve denetim hizmeti verilmekte ve koordinasyon sağlanmaktadır. 

EĞİTİM: Eğitim ekibimiz tarafından yatırımcı dahil olmak üzere tüm personel, ürünlerin hazırlanması,sunumu,hijyen standartları ve uygulama konularında teorik ve uygulamalı olarak eğitim programlarına alınmaktadır. 

LOJİSTİK VE SATINALMA: Restoranların ihtiyacı olan her türlü ürün, rafet usta kalitesiyle ve hijyenik koşullarda restoranlarımıza ulaştırılmaktadır. 

OPERASYON DESTEĞİ: Restoranlarımız uzman kadrolarımız tarafından belirli sürelerle ziyaret edilmekte olup, işletmenin karlılığını artıracak her türlü faaliyet yapılmaktadır. 

YATIRIMCILARDA ARANAN ÖZELLİKLER:Rafet usta franchising sistemini kendi işletmesinde uygulayabilecek deneyime sahip,yenilikçi ve gelişmeye açık bir girişimci olmak öncelik verdiğimiz kiriterlerdendir.Kuşkusuz, bir diğer ön koşulda gerekli yatırımları yapabilecek güce ve işletme sermayesine sahip olmaktır. 

RAFET USTA FRANCHİSİNG MİSYONU:Geleneksel Anadolu lezzetini dünyaya tanıştırarak geleceğe taşımak. 

RAFET USTA FRANCHİSİNG VİZYONU: Lider Türk restoran zinciri olarak bir dünya markası haline gelmek. 

Rafet Usta Bayilik Başvurusu yapmak isteyen girişimciler sitesinden Rafet Usta Bayilik Başvurusu yapabilirler. 

Rafet Usta Bayilik, Rafet Usta Bayilik Şartlarıhakkında daha detaylı bilgi almak isteyenler ise aşağıda vermiş olduğum irtibat numaralarından firma ile iletişim kurabilirler.

 

Rafet Usta Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR