Promedya Web Tasarım

Promedya Web Tasarım Bayilik Açıklaması

Promedya Web Tasarım Bayilik

Promedya Web Tasarım Bayilik : 2005 yılından bu yana sektörde faaliyet göstermekteyiz. 2012 yılında firma ünvanımızı PROFESYONEL BİLİŞİM HİZMETLERİ ve Danışmanlık olarak güncelleyip faaliyetlerimize bu ünvan ile devam etmeye başladık. Şirketimiz; Kurumsal Kimlik, Web Tasarım, Hosting hizmetleri, e-katalog, internet danışmanlığı, internet reklamcılığı, grafik ve logo tasarım alanlarında faaliyet göstermektedir. Şirketimiz bugün bulunduğu konum itibariyle sorumluluk ve yükümlülüklerinin bilincindedir. Kaliteyi ilke alan bir anlayışla geleceğe daha güvenle bakabilmekte ve üstlendiği tüm projeleri büyük başarılar göstererek sonuçlandırabilmektedir. 

Promedya Web Tasarım Bayilik ve Bayilik Şartları 

Promedya Web Tasarım Bayilik ve Bayilik Şartları Şirketimiz Kendine özgü projelerle de İnternet teki yerini almayı başarmış ve devamlı kendini geliştirmeyi ilke edinmiştir. Geleceğin en hızlı gelişmekte olan teknoloji ağı internet, bizler için bir tutku olarak başlamıştır. Hedefimiz Ülkemizi kendine özgü projelerle Dünya çapında temsil ve öncülük etmek için elinden geleni yapmak ve firmamızı sektöründe ilk sıralara yerleştirmek tir. Saygılarımızla PROFESYONEL BİLİŞİM Hizmetleri ve Danışmanlık - ProMedya 

FİRMA İSMİ: Promedya

BAYİLİK KATEGORİSİ: Web Tasarım 

KURULUŞ YILI: 2012 

BAYİ-FRANCHİSE SAYISI:100

Promedya Web Tasarım Bayilik Şartları

BAYİLİK ŞARTLARI VE YATIRIM MALİYETİ: Web Tasarım, İnternet Hizmetleri ve Bilişim sektöründe tecrübeli olan kişi ve kurumlar. Faliyet Gösterdiği Web Sitesi Olması Gereklidir. En önemlisi istekli ve yüksek motivasyonlu olmak. Bayilerimize %50 varan indirim fırsatları, herhangibi bir ön ödeme istenmemektedir. 

BAYİLİK DESTEKLERİ:EĞİTİM DESTEĞİ, PAZARLAMA DESTEĞİ, REKLAM DESTEĞİ

 

Promedya Web Tasarım Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR