Portakal Spor

Portakal Spor, Hanımlara Çok Cazip Ücretlerle  Kendi Işini Kurma Olanağı Sağlayan, Spor Salonu Işletmeciliği Sektöründe %100 Yerli Bir Franchise (Bayilik) Sistemidir.

Portakal Spor Bayilik Maliyeti

25.000 - 50.000 *
* İsim hakkı bedeli: 25.000 TL 4. Aydan itibaren aylık 300 TL royalty

Portakal Spor Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Portakal Spor Bayilik Şartları

Spor Salonu İçin Minimum 120 metrekarelik Bir Mekan Gerekmektedir.
Bunun 40-50 Metrekaresi Egzersiz Salonu, Minimum 10-12 Metrekaresi Soyunma Odası, 2 Adet Duş, 1 Adet tuvalet, 15 Metrekaresi Vitamin Bar Ve Dinlenme Bölümü, kalan Alan Müşteri Karşılama İçin Ayrılmalıdır.
Düz Ayak Bir İşyeri, Müstakil Bir Yapı, Giriş Altı Yarı Bodrum veya Uygun özellikteki Apartmanların Giriş Veya 1. kat Daireleri De mekan Olarak Seçilebilir.
Tavan Yüksekliğinin 2.35 Mt Den Az Olmaması Gerekmektedir.
İşyeri seçimi Yaparken, ana Caddelere çıkan Bağlantı Yolları üzerinde Olmasına Dikkat Ediniz. Ana Cadde Ve Bulvar üzerinde Olması Yoğun Ve Hareketli Araç Ve Yaya Trafiği Bakımından üyeleriniz Tarafından çok Rahat Hissettikleri Bir Ortam Olmamaktadır. Gene Cadde üzerinde Park Sorunu Yaşamaktadırlar. Kiralama Maliyetini De Gereksiz Olarak Yükseltmenize Gerek Kalmadan, Konum İtibariyle Hanımların Güzergahları üzerinde Kalan (semt Okulu, Kreşler, alışveriş Merkezleri, Pazar Yeri, büyük Marketler, Kuaför Salonları Civarında) Bölgelerde Olmasına özen Gösterilmelisiniz.böylece Tanıtım, Reklam Ve Duyuru İçin Fazla Bir çaba Sarf Etmeden Hedef Kitlenizin Sizi Kolayca Fark Etmesini Sağlamış Olursunuz. Yer Seçimi Ve Dekorasyonun Planlanması İle İlgili Merkeziniz Tarafından Size Destek Verilmektedir.
Portakal Ağacımızda Bir Portakal Olarak Yer Almak, Kendi İşini Kurmak İsteyen, çalışan Veya Ev Hanımı Olan, Belli Bir Eğitim Düzeyine Sahip, İletişim Becerileri Gelişmiş, Sporun önemini Bilen Ve Sporu Türk Kadınları İçin Yaygınlaştırmak Adına Bizimle Beraber çalışmak İsteyen, Tabi Ki Bunları Yaparken Gelir Elde Etmek İsteyen, Girişimci Ruhlu Kadınlarımızı Aramızda Görmekten Büyük Keyif Alacağız.

Portakal Spor Bayilik Açıklaması

Portakal Spor’un Kuruluşu

Firmamız, 2002'den beri hidrolik parça ve makine imalatı ve ihracatı yapan bir kuruluş olarak faaliyet göstermekteyken, 2007 yılında varolan teknik alt yapı ve hidrolik konusundaki tecrübemizle, günümüzün en çok ihtiyaç duyulan ve rağbet gören fitness sektörüne de girme kararı almıştır.Yaklaşık 1,5 yıl süren yurtdışı gezi ve incelemelerle başlayıp, getirdiğimiz çeşitli hidrolik fitness aletleri üzerinde uzun süren ve titizlikle yaptığımız AR-GE (Araştırma-Geliştirme) çalışmalarıyla makinalarımız 2008 de son halini almıştır. Bu süreçten sonra seri imalat ve franchise bayilik oluşturma dönemimiz başlamıştır.

PS Sistemi Nedir?

Kadınların kas ve anatomik yapılarına uygun spor aletlerinin inovasyonunu yapan Portakal Spor ve Sağlıklı Yaşam Merkezi Zincirlerinin kullandığı, vücudu şaşırtma metoduna dayalı PS Sistemi,  kadınların yeni gözdesi. 

PS Sistemi, egzersiz esnasında “Vücudu şaşırtma” prensibiyle hareket edildiği için diğer sistem ve egzersizlere göre çok daha hızlı yağ yakılarak incelme sağlanıyor. Monotonluktan uzak ve eğlenceli olması da programın bir başka avantajı.Portakal Spor Salonları’nın en belirgin özelliği 18 istasyondan oluşması ve günde sadece 30 dakikada spor faaliyetine olanak sağlaması. Portakal Spor Salonları’nda uygulanan programda her 30 saniyede bir duyulan “bip” sesi ile istasyon değiştiriliyor. Bedeni fazla zorlamadan, 30 sn.de istasyon değiştirilmesiyle yapılan egzersizlere uyum sağlamaya çalışan vücut ezbere gitmeksizin her aşamada maksimum performans alınmasını sağlıyor. Bu sayede rutin ve sıkıcı bir program yerine istasyon çalışmasıyla Portakal Spor üyeleri daha keyifli vakit geçiriyor.

Her gün Ne Yediğinizi Diyetisyenler Takip Ediyor

PS Sistemi adı verilen bu yöntem aslında sadece spor salonunda uygulanan bir yöntemden ibaret değil. Bir yaşam tarzının benimsenmesini içeriyor.  Örneğin tüm gün boyunca, tüketilen gıdalar, saatleri ve miktarları ile internet üzerinden sisteme giriliyor ve diyetisyenler üyeleri doğru beslenmeye yönlendiriyorlar. Üstelik bu hizmet üyelere ücretsiz olarak veriliyor.

Kişiye Özel Egsersiz İmkanı

PS Sisteminde kullanılan ekipmanların kadın fizyolojisi ve anatomisine göre dizayn edilmesinden ve kişiye özel egzersiz programları hazırlanmasından dolayı güvenli egzersiz imkanı sağlanıyor. Böylece PS Sistemi’yle 15-80 yaş arasındaki spor yapmaya engel bir durumu olmayan tüm kadınlar gönül rahatlığıyla spor yapabiliyor.

Portakal Spor üyeleri, PS Sistemi haricinde Power Plate, pilates, yoga, zumba, dans, ozon sauna, masaj gibi ek hizmetlerden de yararlanabiliyorlar.

Kadınlara Yönelik Sosyal Paylaşım Kulübü

Portakal Spor Salonları, aynı zamanda yeni arkadaşlıkların kurulduğu, diğer üyelerle beraber çeşitli sosyal aktivitelerin, sağlıklı yaşam seminerlerinin organize edildiği birer kadın kulübü olarak fark yaratıyor. Spor sonrası üyelerin sosyalleştikleri, sohbet esnasında sağlıklı yiyecek ve içecek alternatifleri bulabildikleri, vitamin bar ve cafeleri, çocuk oyun alanları gibi imkanlardan faydalanabildikleri mekanlardır.

NEDEN PORTAKAL SPOR FRANCHISING?

Portakal Spor, hanımlara çok cazip ücretlerle  kendi işini kurma olanağı sağlayan, spor salonu işletmeciliği sektöründe %100 yerli bir franchise (bayilik) sistemidir. Kadın girişimcileri desteklemeyi hedefleyen firmamız, aynı zamanda sporu kadınlarımız için lüks olmaktan çıkararak, her bütçeye uyan üyelik ücretleriyle ve Türkiye genelinde birçok noktada oluşturduğu bayilik (Franchise) ağı ile hizmet vermektedir. 

Portakal Spor Salonları, kendi işinin sahibi olmak isteyen girişimci kadınlara, franchise sistemiyle ve çok cazip yatırım maliyetleriyle iş kurma fırsatı sunmaktadır.Eğer isterlerse erkekler de bu işe yatırım yapabilirler. Üstelik Portakal Spor Salonu açmak için daha önce spor veya fitness eğitimi almış olmanız gerekmiyor.

Şubelerimiz, bizim yaptığımız her türlü reklam ve Ar-Ge çalışmalarından faydalanır, web sayfamızda şubelerimizin yeri hazırdır.Kendisine ayrılan yerde kendi salonundan görüntüler, haberler, etkinlikler ve hatta üye yorumlarını ekleyerek tanıtımlarını yapmış olurlar ve bunun için ayrıca bir bedel ödemezler.Kuruluş aşamasından başlayarak, sözleşmemizin devam ettiği süre boyunca sürekli olarak franchisee'lerimize her konuda destek vermekteyiz. Şubenizin açılışında sizin yanınızda mutlaka en az bir arkadaşımız bulunur, bilgi, tecrübe ve varlığıyla size destek verir. 

Şubeniz açılmadan önce, seçtiğiniz bölgede dağıtmak üzere bizim tarafımızdan broşürleriniz bastırılır. Ayrıca AVM,çarşı,pazar, panayır alanı gibi yerlerde stand açabilir, ücretsiz olarak vücut analizleri gerçekleştirerek ve sisteminizi anlatarak ciddi ve etkili bir şekilde tanıtımınızı yapmış olursunuz. Standlar bizim tarafımızdan ücretsiz olarak temin edilmektedir. Bastırdığımız broşürlerde de bulundukları bölgeleri belirttiğimiz şu an için sayıları 50 'yi aşan bayi ağımızı, kurumsal, ciddi bir markanın zincirinin bir halkası olarak sizi gören potansiyel üyeleriniz diğer rakipleri eleyerek öncelikle sizi tercih etmektedirler. Kurumsallığın, ciddiyetin ve güvenin faydalarına ve getirisine hiç bir şey yapmadan sadece bir Portakal Spor bayisi olduğunuz için sahip olursunuz. Sistemin eğlenceli oluşu, kısa sürede hızlı sonuç vermesi, her keseye ve yaşa uygulanabilir olması, sizin üstün işletme beceriniz ve güler yüzünüzle pekiştiğinde, ilk günden üye kaydetmeye başlar ve daha ilk ayınızın sonunda giderlerinizi karşılayacak üye sayısına ulaşırsınız.

 

ÖDEDİĞİNİZ FRANCHISE BEDELİ NELERİ KAPSAR?

İsim hakkı, 9 adet hidrolik fitness aleti (ana istasyonlar), 9 adet egzersiz platformu (ara istasyonlar), pilates topları, minderleri ve lastikleri, dumbellar, Portakal Spor markası ve güvencesiyle kendi ürettiğimiz makinalarımıza sınırsız ve süresiz verdiğimiz garanti desteği, Portakal Spor bayilerinin ihtiyacına göre özel olarak hazırlanan bilgisayar programı, antrenör bulma desteği, sizin ve personellerinizin eğitimi (5 günlük ücretsiz eğitimde işletmenizin kapısını açtığınız andan kapatacağınız ana kadar ihtiyaç duyacağınız bütün bilgilere sahip olarak işinizin başına geçmiş olmaktasınız), franchisee el kitabı, tanıtım broşürleri, yağ-kas-su ölçümlerini gerçekleştiren vücut analiz cihazı, kullanılacak müzikler ve "bip" sesleri, ulusal televizyon, radyo kanalları ile gazete, kadın dergileri gibi mecralarda Türkiye genelinde yaptığımız reklamlarla verdiğimiz reklam desteği, size özel fotoğrafların, bilgilerin, üye yorumlarınızın olduğu bir web sayfası, genel arama motorlarında "kadınlara özel spor salonu" şeklinde yapılan aramalarda ilk sırada çıkma garantisi, antetli üye takip formları ve her zaman kesintisiz destek...

NEDEN ÜYELERİNİZ PORTAKAL SPOR'U TERCİH EDER?

Genel reklam desteğimizin haricinde, daha önce de bilgi verildiği gibi sadece bölgenize hitaben yapılacak broşür dağıtma, stand açma gibi konularda sizi desteklemekteyiz.Köşelerinde ücretsiz 2 kişilik, 1 kullanımlık deneme kuponları olan, kuşe kağıda sizin için bastırılan broşürler sayesinde, hanımların salonunuzu görmesi ve sistemi bizzat deneyerek anlamaları sağlandığı için açılışınızın akabinde hızla üye kaydetmeye başlarsınız.

Çünkü Portakal Spor, 

Hızlı Sonuç verir: Üyelerimiz, ilk 2 hafta içinde vücutlarındaki değişimi ve toparlanmayı fark ederler. Zaten her ay sonunda tekraranan ölçümlerin çıktısını alarak kendilerine verdiğimiz için somut olarak tüm verileri görmeleri de sağlanmaktadır.

Kısadır: 30 dakika gibi kısa bir sürede çok etkili olarak kalori yaktırır,

Hesaplıdır: Üyelik ücretlerimiz her bütçeye uygundur,

Hijyenik ve rahattır: Portakal spor salonları, hanımların kendilerini rahat ve huzurlu hissetikleri, hijyenik ve temiz mekanlardır,

Eğlencelidir: 30 sn de bir müzikle beraber duyulan "bip" sesi ile yapılan egzersizi sıkıcılıktan ve monotoluktan çıkararak çok eğlenceli bir aktiviteye dönüştürür.


TOPLAM YATIRIM MALİYETİ YÜKSEK MİDİR?

Şu içinde bulunduğumuz günlerde, maliyet fiyatlarıyla franchise vererek, hem bütün kadınlara spor yaptırmayı, hem kadınlarımıza kendi işlerinin sahibi olma ve istihdam imkanı sağlayarak, tüm kadınlarımızın refah, sağlık ve mutluluk çıtalarını yükseltmeyi hedefledik. Bu nedenle çok uygun franchise ücretimizden faydalanmak ve şehrinize veya ilçenize Portakal'ı ilk taşıyan kadın girişimci olmak için bizimle iletişime geçiniz.

Portakal ağacımızda bir portakal olarak yer almak, kendi işinin patronu olmak isteyen, çalışan veya ev hanımı olan, iletişim becerileri gelişmiş, sporun önemini bilen ve sporu Türk kadınları için yaygınlaştırmak  adına bizimle beraber çalışmak isteyen, tabi ki bunları yaparken gelir elde etmek isteyen, girişimci ruhlu kadınlarımızı aramızda görmekten büyük keyif alacağız.

Portakal Spor Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR