Pierre Cassi Erkek Giyim

Pierre Cassi Erkek Giyim Bayilik Açıklaması

Pierre Cassi Erkek Giyim Bayilik

Pierre Cassi Bayilik ve Bayilik Şartları Türkiye, Kıbrıs ve Avrupa’da Erkek Giyim Concept Mağaza Bayilik verilecektir. Erkek Giyim ve Hazır Giyim Sektörüne Wings Men & PİERRE CASSİ Firmamızın Tekstil Hayatına ilk giriş Tarihi 1965 yılında, İstanbul’da başlamıştır. Şirket Kurucumuz Hüseyin Ural Tarafından ilk Üretim yapılan Marka Etiketimiz By Oral ismi ile Erkek Moda Dünyasına adını yazdırmıştır. Erkek Giyim Sektöründe Türkiye ve Avrupa’da 100′e yakın satış noktası bulunmaktadır. PierreCassi ve Wingsmen Marka tabelası İle Yerinizi Alabilirsiniz. Bayii çalışma Örnekleri : Yarı Bayii – Outlet Bayii – Tam Bayilik ve Corner (Bağımsız satış ) sistemleri Bulunmaktadır. 

Pierre Cassi Bayilik ve Bayilik Şartları Hazır giyim sektöründe sizlere yardımcı olacak dekorasyon görsel dizayn ekibi firmamız bünyesinde bulunmaktadır. Personel egitimi ve Magaza Müdürleri Sağlanmaktadır, talep edilmesi halinde. Yüksek kazançlı ve düşük yatırım maliyetli Franchise veya Tam Bayii sistemi ile Erkek Giyim, Mağaza Zincirimiz her gecen gün büyümektedir. Lider Erkek giyim sektöründe öncü kuruluş olan firmamız Takım Elbise, Gömlek, Pantalon, Kravat, Kaban, Mont, Okul Kıyafetleri, Altınyıldız Nano, Kol dügmesi, Palto, TrençKot, Keten Pantolon, Kanvas Pantalon, Büyük Beden Kıyafetler, Erkek Dış Giyimde aklınıza gelebilecek koleksiyon ürünlerimiz bulunmaktadır. % 100 Türk üretimi ve Yerli Sermayeden oluşmaktadır.

Aile Şirketimizde www.Pierrecassi.com Markamızın www.Wingsmen.com, www.byoral.com internet isimleri altında Türkiye ve Dünyanın bir çok ülkelerine ürün ihracatı yapılmaktadır. TÜRKIYE VE AVRUPA’DA DA BAYILIKLER VERILECEKTIR. İngiltere’den Dubai ye 40 ‘a yakın ülkeye ihracat Yapılmaktadır. 

YETKİLİ : OSMANBEY – İSTANBUL 

MAİL ADRESLERİ : İNFO@WINGSMEN.COM - INFO@PIERRECASSI.COM ERKEK GİYİM BAYİLİĞİ ALMAK İÇİN İYİ BİR ZAMANLAMA OLACAKTIR.

 

Pierre Cassi Erkek Giyim Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR