Pidemania Bayilik

Pidemania Bayilik Hakkında Firma Tanıtımı: Pidemania Alışılmışın Dışında Farklı Konsepte, Özgün, Lezzetli, Sağlıklı, Ulaşılabilir, şekilde; Pideyi Uluslararası Marka yapmak amacıyla yola çıkmıştır. Türkiye genelindeki ağını güçlendirirken pide franchise verdiği bölgeye ve restoran konumuna göre restoran modeli ve evlere servis hizmeti olmak üzere birden fazla konsept sunuyor.

Pidemania Bayilik Konusudur. Pidemania Bayilik ve Bayilik Bilgileri

Bunun yanı sıra yatırımcıların farklı taleplerine uygun, bölgedeki müşterilerin ve bölgenin istek ve ihtiyaçları doğrultusunda farklı yapılarda restoranlar açmaya da sıcak yaklaşıyor. Lezzetlerimiz, Konseptimiz, Hizmetimiz, Ürünlerimizi Bu kadar beğenilmesinin ve konuşulmasının sebebi, Yılların vermiş olduğu tecrübe ve Bilgi Birikiminden ve Profesyonel Ustalarımızın sizler için Keşfettiği, Taze Doğal Sebzelerden, Katkısız Malzemelerden, Balıkesirin Helal Etlerinden hazırlanan özel Formülümüzde Saklıdır.

EN İYISINI SEÇIYORUZ : Etlerimizin ve sebzelerimizin en doğalını en tazesini sizler için seçiyoruz.

DONDURMUYORUZ : Hiçbir ürünümüzü şoklamıyoruz yada dondurmuyoruz müşterilerimize taze ve günlük olarak sunuyoruz.

KORUYUCU KULLANMIYORUZ : Hiçbir ürünümüzde koruyucu kullanmıyoruz lezzetimizi doğallık, tazelik ve kaliteli ürünlerimiz ile sağlıyoruz.

USTALIKLA HAZIRLIYORUZ : Tariflerimiz alanında uzman ekibimiz tarafından hazırlanıp tüm şubelerimizde aynı lezzet ve standartta akademimizde eğitilmiş personel tarafından sizler için pişirilip sunulmaktadır.

Pidemania Bayilik Bilgileri

Firma ismi: PİDEMANİA Pidemania Bayi - Franchise Şube Sayısı: 1 Pidemania Franchising / Bayilik Destekleri: Reklam, Pazarlama, Finans, Bölge Koruması, Personel. Pidemania Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri: Girişimci ruha sahip yöneticiler, Yatırım maliyeti 150.000 -300.000 tl arası.