Paspasmati̇k

%100 Yerli Sermaye Gücü Ile Ülkemizin Geleceğine Katkıda Bulunmak Için Üretimini Yaptığımız Ürün Ve Ekipmanların Bayi Kanalı Üzerinden Satışını, Sevkiyatını Ve Tedariğini Yapıyoruz.

Paspasmatik Türkiye’nin Dört Bir Yanında Tüketicinin Hayatını Daha Pratik Kılıyor

13 Temmuz 2018 09:25 · 52
Paspasmatik Türkiye’nin Dört Bir Yanında Tüketicinin Hayatını Daha Pratik Kılıyor

Tasarım, kalıp ve yazılımı Paspasmatik Ar-Ge ekibince geliştirilen Otomatik satış makineleri ve oto paspas ürünleri ile Türkiye’nin dört bir yanında yer alan  akaryakıt istasyonları, oto yıkama alanları, self-servis araç yıkama lokasyonları tarafından tercih ediliyor. Kalite ve estetikten ödün vermeden otomatik satış makinelerinden madeni para karşılığında iki adet araç içi paspas imkânı sunmasıyla ön plana çıkan Paspasmatik; ailesine yeni eklenen Ankara, Denizli, Erzincan, Muğla, Mersin, Elazığ ve Diyarbakır’da  hayata geçirilen otomatik satış makinesi kurulumları ile tüketici tarafından tercih edilen marka olmanın gururunu yaşıyor.

Paspasmatik, Ankara’da 45 ayrı lokasyonda ,Denizli ilinde 20 farklı lokasyona, Erzincan ilinde 15 farklı lokasyona, Muğla ili genelinde 25 noktaya, Mersin ilinde 30 ayrı lokasyona, Elazığ ilinde 15 farklı lokasyona ve Diyarbakır ilinde 27 farklı lokasyonda yer almaya başlamıştır.

Yorumlar
Henüz hiç yorum yapılmamış, düşüncelerinizi belirtmek ister misiniz?
Yorum yap
BAŞVUR