Paspasmati̇k

%100 Yerli Sermaye Gücü Ile Ülkemizin Geleceğine Katkıda Bulunmak Için Üretimini Yaptığımız Ürün Ve Ekipmanların Bayi Kanalı Üzerinden Satışını, Sevkiyatını Ve Tedariğini Yapıyoruz.

Paspasmatik Bayileri Türkiye'de Hızla Yaygınlaşıyor

9 Mayıs 2017 11:27 · 69
Paspasmatik Bayileri Türkiye'de Hızla Yaygınlaşıyor

Bayi adayları ön eleme kriterlerinden  geçerek  seçilen paspasmatik bayilerinin cep telefonundan, masaüstü bilgisayarından yada tabletinden siparişlerini, taleplerini, isteklerini kendisine tanımlanan bayi kodu ve şifresini girerek yaptıklarını paspasmatik asistan uygulaması ile yönetim kontrolünün rahat hale gelmesi paspasmatik bayilerine artı bir özellik sunmaktadır.

Teknolojiyi yakından takip ederek faaliyetlerine yön veren paspasmatik yakın zamanda yurt içi pazarında üretmiş olduğunu otomatik satış makineleri ve araç içi paspas ürünlerini bayi kanalı ile ülkemizin dört bir yanında tüketicilerle buluşturacaktır.

%100 Milli sermaye ile yerli üretim yapan paspasmatik ulusal ve uluslar arası patent haklarını alarak bayilerine sektöründe tek olan otomatik satış makinelerinin satışında, konuşlandırılmasında büyük destek olduğunun farkındadır. Üretmiş olduğu araç içi paspas ürünlerinin bile her birisi için tasarım patentlerini alan paspasmatik, patent haklarına sahip olmadığı hiçbir ürün, makine, teçhizat üretmemektedir.

Yorumlar
Henüz hiç yorum yapılmamış, düşüncelerinizi belirtmek ister misiniz?
Yorum yap
BAŞVUR