Paspasmati̇k

%100 Yerli Sermaye Gücü Ile Ülkemizin Geleceğine Katkıda Bulunmak Için Üretimini Yaptığımız Ürün Ve Ekipmanların Bayi Kanalı Üzerinden Satışını, Sevkiyatını Ve Tedariğini Yapıyoruz.

Arabalar Sürücülerinin Karakterini Yansıtır

9 Mayıs 2017 12:05 · 76
Arabalar Sürücülerinin Karakterini Yansıtır

Paspasmatik, bayileri ile birlikte kazanma üzerinde kurulu win & win ticaret politikasını kullanmaktadır. Dünya’nın en kaliteli otomatik satış makinesini üretse bile tüketicilerin otomatik satış makinesinden madeni para karşılığında satın aldığı iki adet araç içi paspasın kalitesi ile memnun kalacağını biliyor ve kaliteden asla taviz vermiyor diyerek sözlerine başlayan Paspasmatik firmasının Genel Merkezinde Bayi temsilcisi olarak görev yapan Gülşah KILINÇ, Yurt içi pazarında şu an itibariyle 27 adet bayiliğinin verildiğini ve hızlı bir şekilde yurt içi bayi dağılımının devam ettiğini paylaştı.

Bayi adayları arasında uzun yıllar ticaret ile uğraşanında, ilk defa ticarete atılacak olan bireylerin olduğu fakat bayisi kazanamadığında, Paspasmatik firmasınında kazancı olmayacağını belirten Gülşah hanım, Paspasmatik firmasının bayi çalışmalarının organizasyonu tabana göre hedef alınarak yapıldığını ve işlerlik kazandırıldığını ifade etti. Self-servis araç yıkama tüketicilerin pratik yolla araçlarını yıkamaları sektörün öncüsü olan paspasmatik firmasının sürekli kontrolü altında olduğunu paylaşan Gülşah hanım, 2018 yılına kadar yurt içi pazarında tüketicilerin araçlarına özel tasarım paspas ürünlerine ulaşmasına sağlayan otomatik satış makinelerinin her yerde olacağını madeni para karşılığında araçlarında kullanabileceğini paylaştı.

 

Yorumlar
Henüz hiç yorum yapılmamış, düşüncelerinizi belirtmek ister misiniz?
Yorum yap
BAŞVUR