Park Kumpir Bayilik

Park Kumpir, Fethi Koçdemir ve Hakan Taşçı önderliğinde 1994 yılında Eskişehir’de 35 metrekare bir alan içinde üç çeşit menü ile başlamış. Fethi Koçdemir uzun yıllar orduda görev yapmış, emekli olduktan sonra da yakın arkadaşı Hakan Taşçı ile birlikte Park Kumpir’i kurmuşlar. Şirket, üç çeşit menü ile kurduğu Park Kumpir’i bugün 150 çeşit menüye ulaştırmış. Zira bugün kumpirin yanı sıra menüde pizza, kahvaltı, salata, spagetti, börek, omlet, sandviç, burger ve tatlı çeşitleri de bulunuyor.

Park Kumpir Bayilik Şartları

Park Kumpir Bayilik ve Bayilik Şartları Park Kumpir Bayilik giriş bedelinin 10 bin dolar olduğu ifade ediliyor. Yatırım maliyetinin metrekaresi ise 800 ile bin dolar arasında değişiyor. Bu fiyatın içerisine inşaat, dekorasyon, mutfak ekipmanı, masa, sandalye, otomasyon sistemi gibi demirbaşlar ve personel eğitimi de dahil. Bayilere gerekli bütün malzeme de (patates, kaşar, kumpir malzemesi, baskılı grup gibi) temin ediliyor.

Türkiye’de kumpir alanında büyük bir pazarın oluştuğunu ifade eden Kumru, şu an Türkiye’nin Avrupa’nın en çok markasına sahip olduğuna dikkat çekiyor. Sektörde büyük bir rekabetin de olduğunu vurgulayan Kumru, şunları söylüyor: “Sektör yüksek kâr marjları ile çalışıyor. Bayinin net kâr marjının yüzde 25 olduğunu söyleyebilirim. Bu oran performansa göre yüzde 32-33’lere çıkabiliyor. Ciro üzerinden bedel alıyoruz. Yatırımcıya iki seçenek sunuyoruz: Birincisi ciro bedeli üzerinde yüzde 3, diğeri ise aylık sabit ödemeyi tamamen yatırımcının seçimine bırakıyoruz.”

Park Kumpir Bayilik İletişim Bilgileri

Park Kumpir Bayilik Hakkında : Park Kumpir bugüne kadar sürekli büyüyerek ve kalitesini yükselterek, kalite, güvenilirlik ve güleryüzlü hizmet anlayışı olarak belirlediği felsefesini de buna ekleyerek müşterilerinin karşısına çıktı. Dünya mutfağının Türk mutfağı ile uyumlu ürünlerine ve modern mutfak uygulamalarına da açık bir tavır sergileyerek evrensel bir mutfak olma iddiasındadır. Bu iddiasını mutfakların yerel özelliklerinden taviz vermeyerek yerine getirir. 1994 yılında Porsuk bulvarında faaliyetine başlamıştır. Sizlere güzel hizmet ve kaliteli lezzetin gururu ile 16 yıldır sizlere, alışmış ve vazgeçemediğiniz lezzetleri sunmakta gurur duymakta ve yeniliklere açık, temizliğe, güler yüzlü hizmete, lezzete önem veren yönetim ve personeliyle sizlere en iyi hizmeti vermeye devam etmektedir.