Panci Roti

Panci Roti Gurme Mobil Et Lokantası

Panci Roti Bayilik Maliyeti

25.000 - 50.000 *
Bütçe açıklaması belirtilmemiş.

Panci Roti Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Panci Roti Bayilik Şartları

Şirket Prensibi Olarak, Hizmet Sektörüne Gönül Vermiş Ve Bizimle Birlikte Gelişecek Yol Arkadaşları İle Türkiye’nin Büyük şehirleri Başta Olmak üzere Tüm Coğrafyada Yayılma Hedefindeyiz. bu Hedefe Yürürken, Personel Temini Ve Yetiştirilmesi, Lokasyon Seçimi Ve Resmi İzinleri, Marka Bilinirliğinin Artırılması, Müşteri Memnuniyeti Ve Benzeri Olmazsa Olmaz Konularda Panci Roti Tüm Sorumlulukları üstlenecek Ve Ekip Arkadaşlarımız İle Birlikte Bu Hedef Doğrultusunda şirket Sürekli Optimize Edilecektir.

Panci Roti Bayilik Açıklaması

Hakkında

1993 yılından itibaren Türkiye’de inşaat, mobilya, tarım ve gıda konusunda faaliyet gösteren Mars Group, 2013 yılında şirketleri arasına, Panci Roti Gezici Lokanta Hizmetleri firmasını katmış bulunmaktadır.
Panci Roti eşsiz menüsü ve benzersiz lezzetleri ile İstanbul başta olmak üzere Türkiye’nin Büyük Şehirlerinde faaliyet planını başlatmış bulunmaktadır.

  • Ürün / Hizmet Kapsamı: Gıda / Mobil Gurme Restorant
  • Kuruluş Yılı : 2013
  • Merkez Ülke: Türkiye
  • Hedeflenen Şube Sayısı : 100
  • Girişimcide Aranan Özellikler : Girişimci bir ruha ve başarma isteğine sahip olan, tercihen geçmiş iş tecrübelerinde başarılı olan adaylar aranmaktadır.

Panci Roti Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR