Öz Tadım Çiğköfte

Kaliteli Ve Hijyen Kurallarına Uygunluk Konusunda Iddialı Olan Öz Tadım Çiğköfte Olarak Sektördeki Büyümemizi Bayilik Vererek Sürdürmeyi Hedefliyoruz.

Öz Tadım Çiğköfte Bayilik Maliyeti

10.000 - 25.000 *
* Markamızın yatırım maliyeti 8.000 TL’den başlıyor.

Öz Tadım Çiğköfte Bayilik Destekleri 5/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Öz Tadım Çiğköfte Bayilik Şartları

Yeterli Ekonomik Güce Sahip Olmak
Güler Yüzlü Olmak
Temiz Bir Ticari Sicile Sahip Olmak
Tüm Zamanını İşine Ayırabilmek

Öz Tadım Çiğköfte Bayilik Açıklaması

Öz Tadım Çiğ köfte Bayilik

Faaliyet göstermeye başladığımız ilk zamandan beri markamız Öz Tadım Çiğ köfte gıda sektörü bünyesindeki büyümesini bayilik verdiğimiz girişimciler ile birlikte sürdürüyor ve bayilerimizin karlılığına da marka değerlerimiz doğrultusunda büyük önem veriliyor. Öz Tadım Çiğ Köfte gıda sektöründe bayilik veren firmalar arasında büyük bir paya sahip olup farklı ekonomik güçlere sahip yatırımcılarımız için sunduğumuz alternatif bayilik paketleri sayesinde çok sayıda yatırımcı için kendi işinin sahibi olma olanağı sağlıyoruz. Kalite ve hijyen kurallarına uygunluk markamızın en önemli ilkeleri arasında yer alıyor. Tüm ürünlerimiz gıda mühendisleri nezaretinde organik olarak üretiliyor.

Öz Tadım Çiğköfte Bayilik Şartları

Öz Tadım Çiğ Köfte bayilik almak isteyen girişimcilerimiz markamızın internet sitesinden bayilik başvurusunda bulunarak marka yetkililerimiz ile iletişime geçebiliyorlar. Öz Tadım Çiğköfte bayilik almak için gereken yatırım maliyetimiz 8.000 TL’den başlıyor ve seçilen bayilik paketlerine göre farklılık gösterebiliyor. Öz Tadım Çiğköfte bayilik almak isteyen yatırımcılarımızın, dükkan içi maliyetlerin yanı sıra dükkan kira depozitosu vb. giderlerin de dikkate alınması ile birlikte 12.000 TL – 13.000 TL civarında bir maliyetle kendi işlerini kurabildikleri biliniyor. Öz Tadım Çiğköfte bayilik almak isteyen girişimcilerimize temel paket, fırsat paketi ve büyük paket olmak üzere üç farklı yatırım alternatifi sunuyoruz.  Yatırımcılarımız tarafından tercih edilen bayilik paketini 7 – 10 iş gününde teslim ediyoruz. 

Öz Tadım Çiğköfte bayilik alan girişimcilerimizin işletmelerinin en az 15 metrekare en fazla 50 metrekare alana sahip olmasını talep ediyoruz. Seçilen lokasyonun merkeze yakınlığı, işlek caddelerde bulunması ve müşteri potansiyeli işletmenin karlılığı açısından çok önemli olduğundan dükkan yerinin seçimi konusunda titiz davranıyor ve seçim sürecinde bayi adayı ile birlikte hareket ediyoruz. 

Öz Tadım Çiğ köfte Bayilik Avantajları

Öz Tadım Çiğ köfte bayilik alan girişimcilerimiz bütçelerine en uygun olan yatırım alternatifini seçtikten sonra hiçbir malzemeye karışmıyor, kurulum yatırımcının satın aldığı bayilik paketlerine göre markamız tarafından gerçekleştiriliyor. Tüm paketler kapsamında bayilerimize ücretsiz olarak çiğ köfte satışı eğitimi veriyoruz. Öz Tadım Çiğköfte olarak tüm malzemelerin teminini kendimiz sağlıyoruz ve bayilerin ihtiyaç duyduğu her türlü sarf malzemeyi markamız merkezi tarafından temin ediyoruz. Bayilerimizin en düşük maliyet ile en yüksek karlılık noktasına ulaşmasını amaçlayan Öz Tadım Çiğköfte olarak marka merkezimiz aracılığı ile bayilerimize ihtiyaç duydukları her noktada yönlendirme ve destek sağlıyoruz. Öz Tadım Çiğköfte bayilik alan girişimcilerimizden reklam katkı payı ve gelirden pay tahsil etmiyoruz.   Ortalama kar marjı % 50’nin üzerinde olan markamıza yatırım yapan girişimcilerimiz yatırım maliyetlerini 1 ile 6 ay arasında geri kazanabiliyorlar.

Öz Tadım Çiğköfte Bayilik Destekleri

Öz Tadım Çiğköfte bayilik alan girişimcilerimize eğitim desteği, pazarlama desteği, ortak reklam ve bölge koruması alanlarında destek sağlıyoruz. Ayrıca bayilerimizin karlılığını artırmaları için marka merkezimiz tarafından düzenlenen kampanyalar ile de katkıda bulunuyoruz. Öz Tadım Çiğköfte bayilik alan işletmelerde kullanılacak olan ürünleri kendi araçlarımız ile vakumlanmış olarak getiriyoruz. Markamızın ürünleri günlük olarak üretiliyor. Bayilik alan girişimcilerimize çiğ köfte satışı konusunda ücretsiz eğitimler veriyoruz, ayrıca bayi adayımız istenilen noktaya erişene kadar markamız tarafından desteklenmeye devam ediyor.

Öz Tadım Çiğköfte Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR