Ototespit

Ototespit Bayilik Açıklaması

Ototespit Bayilik

Ototespit Bayilik Hakkında : Ototespit.com’un sunduğu avantajlar ile, Türkiye’nin neresinde olursanız olun, istanbul’dan araç almak artık çok kolay. Online ekspertiz raporu ile, araç başına gelmeden tüm işlemleri kendi ofislerinizde, evinizden ve mobil telefonlarınızdan takip etmenizi sağlayan yeni nesil otomobil ekspertiz ağıdır.

Ototespit Bayilik ve Bayilik Şartları Ototespit.com, sizlerin internet ve diğer otomobil siteleri aracılığıyla bulduğunuz araçları, sizlerin adına görevlendirdiğimiz tecrubeli personellerimiz ile aracın bulunduğu noktaya araç sahibi ile beraber gidilerek, İstanbul'un 39 bölgesinde bulunan yetkili bayi ağımız sayesinde "Ekspertiz Raporu" alınarak müşterilerimize E-mail & Fax ve Kargo ile gönderimi sağlanmaktadır. Satın almak istedikleri araçlar hakkında detaylı bilgi sahibi olmayan müşterilerimizin bizlere ulaşması sonucu, tecrubeli ekimiz tarafından işlemleri takip altına alınarak, anlaşmalı yetkili servislerimiz tarafından Check-up / Oto Ekspertiz yaptırılması ile süreç başlamaktadır. 

FİRMA İSMİ: Ototespit.com 

BAYİLİK KATEGORİSİ: Oto Ekspertiz " Online " 

KURULUŞ YILI: 2012 

BAYİ-FRANCHİSE SAYISI: 39

Ototespit Bayilik Şartları ve Destekleri

Ototespit Bayilik Şartı, İstanbul dışındaki illere bayilikler verilecektir. Ototespit Bayilik Destekleri ise PAZARLAMA DESTEĞİ, BÖLGE KORUMASI, REKLAM DESTEĞİ veriyor.Ototespit Bayilik, Ototespit Bayilik Şartları ve Başvurusu hakkında daha detaylı bilgi edinmek isteyenler aşağıdaki adresler ve numaralardan bilgi alabilirler.

 

Ototespit Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR