Olgun Orkun Giyim

1993 Yılından Bu Yana Perakende Mağazacılık Sektöründe Faaliyet Gösteren Firma; Kadın Giyim Sektöründe Kaliteli Ürünleri, Yenilikçi Tasarımları Ve Birbirinden Renkli Parçalarıyla Adını Duyurmuştur.

Olgun Orkun Giyim Bayilik Maliyeti

100.000 - 250.000 *
* Olgun Orkun firmasının bayiliğini almak isteyen girişimcilerin başlangıç yatırım maliyetlerinin 100 ile 200 bin TL dolaylarında olduğu bilinmektedir.

Olgun Orkun Giyim Bayilik Destekleri 3/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Olgun Orkun Giyim Bayilik Şartları

İşlek Lokasyonlarda En Az 100 Metrekare Alana Sahip Satış Mağazası Bulmak
100-200 Bin Tl Arasında Yatırım Bütçesine Sahip Olmak
Müşteri Memnuniyeti Odaklı Hizmet Anlayışı Benimsemek
Girişimcilik Ruhu Taşımak

Olgun Orkun Giyim Bayilik Açıklaması

Olgun Orkun Bayilik

Kadın giyiminde Türkiye’nin öncü markaları arasında yer alan ve hızla adını duyuran Olgun Orkun; kadınlara hitap etmek ve tekstil sektöründe faaliyet göstermek isteyen girişimcilerin ilgi odağı haline gelmiştir. 

1993 yılında Eskişehir’de ticari faaliyetine başlayan; hem yurt içi hem de yurt dışı yapılanmalarıyla sektördeki yerini sağlamlaştıran marka, online alışveriş siteleriyle işbirliği yapıp marka bilinirliğini güçlendirdikten sonra ülke çapında bayilik vermeye başlamış ve kendi çevrimiçi satış mağazasıyla da faaliyetlerini genişletmiştir. 

Yurt içinde ve yurt dışında toplamda 11 perakende mağazası bulunan aynı zamanda 13 bayisi ile satışlarını çoğaltan Olgun Orkun, kaliteyi ve özgün tasarımları hedef kitlesiyle buluşturmayı hedeflemektedir. Çalışanlarını ve bayililerini incelikle seçerek hizmet kalitesini standartlaştırmayı başarmış ve giderek büyüttüğü ticari faaliyetlerinin devamlılığını sağlamıştır.

Tekstil sektöründe bayilik veren firmalararasında seçim yapmakta zorlanan girişimcilerin dikkatini çeken Olgun Orkun; dinamik tasarımları, renk alternatifleri, özgün modelleri ve geniş ürün yelpazesiyle ülke çapında tanınan markalardan biridir. Bayilerine marka bilinirliği avantajını yaşatan markanın bayilik verme sürecini incelikle planlamıştır. 

Olgun Orkun Kimdir

Alışılagelmiş marka isimlerinden farklı olarak Olgun Orkun, bir kişinin adı olduğu izlenimini yaratmaktadır. Ancak bu konuda net bir bilgi internette bulunmamaktadır. Olgun Orkun markasının bilinirliğinin artmasıyla birlikte Olgun Orkun’un bir kişi mi yoksa marka adı mı olduğu sorusunun yanıtı şu an için net değildir. Ancak değişmeyen netice; Olgun Orkun markasının bilinirliğinin giderek arttığı gerçeğidir. 

Türkiye’nin en çok tercih edilen online alışveriş platformlarından biri olan Trendyol bünyesinde satış yapmaya başladıktan sonra yerel bir markadan ulusallığa adım atan Olgun Orkun, genç kadınlara hitap eden modern ve özel tasarımları ile büyük bir beğeni toplamıştır. Her zevke hitap eden geniş ürün yelpazesiyle ilk tercih edilenler arasında yer alan marka bayilik iş modelini benimseyerek hedef kitlesine fiziki mağazalar yoluyla da ulaşma sürecini hızlandırmıştır. Hakkında yapılan olumlu yorumlarla viral bir başarı sağlayan Olgun Orkun, kalite ve müşteri memnuniyeti hizmet odağının artılarını her geçen gün daha fazla yaşamakta ve bayilik veren firmalararasından sunduğu yüksek karlılık ile sıyrılmaktadır. 

Olgun Orkun Bayan Giyim

Tekstil sektörünün etkisi de karlılığı da hiçbir zaman azalmıyor. Özellikle söz konusu hedef kitle kadınlar olduğu zaman girişimcilerin yüzü gülüyor. Bilindik bir markanın ürünlerini tercih eden kadınların sayısı modanın önem kazanmasıyla birlikte artarken kalite arayışı da hız kesmeden devam ediyor. 

Olgun Orkun bayan giyimsektöründe sunduğu alternatif çeşitliliği ve göz alıcı tasarımlarıyla kadınların en çok tercih ettiği markalar arasında yer alıyor. Girişimcileri destekleyen ve bayilerine çeşitli destekler sunan marka satış ağını genişleterek “kazan – kazan” politikasını başarılı bir şekilde hayata geçiriyor. Olgun Orkun bayilik şartlarıarasında en önemlilerinden birinin mağazaların lokasyonu olması girişimcilerin dikkat etmesi gereken unsurları net bir şekilde ortaya koyuyor. Her ne kadar Orkun Olgunürün çeşitliğine ve kalitesine güvense de bayilik almak isteyen girişimcilerin işlek lokasyonlarda mağaza bulması şartını öne sürüyor. Mağazaların başarısının en önemli unsurları arasında bulunan lokasyon seçimi Olgun Orkunmarkasının da öncelikleri arasında yer alıyor. 

Bayilik şartlarını karşılayan girişimciler Olgun Orkun markasının imzasını taşıyan tüm üst ve alt giyim ürünleri ile beraber aksesuarları hedef kitleleriyle buluşturma şansı elde ediyor. 

 

 

Olgun Orkun Giyim Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR