O Pilavcı

Türkiye,nin Fast Food Konusundaki Markası O Pilavcı Konusunda Sektörün Yaratıcısı Ve Lideridir. Bu Anlamda Hazırladığı Projeksiyon Teknolejik Donanım, Lojistik Destek Ve Eğitim Destekleri Ile Tam..

o pilavcı Bayilik Maliyeti

100.000 - 250.000 *
* yere şehre ve modellemeye götre karşılıklı görüşmelerden sonra netleşir

o pilavcı Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

o pilavcı Bayilik Şartları

Kurumsal Firma Ruhumuzu Taşıyacak Gelişmeye Müsait 1 Den Fazla İşletme İçin Yola çıkacak Finansal Yeterliliği Olmak Yeterli Olacaktır

o pilavcı Bayilik Açıklaması

O pilavcı

O pilavcı konusunda sektörün yaratıcısı ve lideridir. Bu anlamda hazırladığı projeksiyon teknolejik donanım, lojistik destek ve eğitim destekleri ile tam donanımlı bir franchise modeli olup

yatırımcısını kesin karlılığın yolun açan geliştiren bir gıda markasıdır. başvuruları  titizlikle değerlendirip kişiye ve şartlarına göre çözümler üretip girişimcileri destekler.

Bizi Tanıyın

O'Pilavcı, yepyeni bir konseptle 2011 yılında sektöre sağlam adımlarla giriş yapan, 2016 yılında gelinen noktada açılan  şube  ve sektöre kazandırdığı 100 lerce  işletme ile  sistemin büyümesine ciddi katkı sağladı.  yeni markalar çıkmasına öncü oldu.  gelinen nokta O pilavcı sektörde öncü  olarak yeni proje ve yatırım çalışmalarına  hız vermeğe kararlı.

 

o pilavcı Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR