O Pilavcı Bayilik

O PİLAVCI dünyanın tükettiği pilavı kendine has lezzetsel yorumlarıyla, hem insanları doyuracak hem de sağlık dağıtacak. Dünya ekonomik, hızlı tüketilebilen bir lezzete kavuşmuş olacak.Zincirimiz, ülke ekonomisine katkıda bulanacak girişimcilere, yeni iş imkanı sağlayacak istihdam üretecek. İş modelimiz, franchise markamız aynı zamanda tüm dünya ülkelerinde satışa sunulan, tadılan bir marka olarak yerini alacak . ''Siz yatırımcıları, karlı bir işe davet ediyoruz...''

O Pilavcı Bayilik - Franchise zincirimize katılın...oPilavcı

Bu yeni lezzet zinciri yatırımcısını, ilklerden olup daha uygun fiyatlardan iş sahibi olmaya çağırıyor. Unutmayalım ilk olmak her zaman avantajdır. Tüm türkiye iller, ilçeler. kasabalarda pilavın yenildiği heryerde yerine uygun iş modellememiz ile her yerde var olacağız. Üstün üretim ve lojistik alt yapısıyla kolaylıkla tüm ürün ve hizmetlerin heryere ulaşmasını sağlamış olan opilavcı için Türkiyenin her yeri aynı uzaklıktadır . Yurt dışından gelen talepleri ise öncelikle distribütör oluşturduğumuz ülkelerden başlayarak 2012 başından itibaren vermeye başlayacağız . inşallah tüm dünyada yaygınlaşarak bir Türk markasının tüm ülkelerde var olmasını sağlıyacağız.

O pilavcı Bayilik Başvuru Süreci

Bayi adayı başvurusunu sitemizden online yapıcak. Başvurusuna istinaden genel merkezimize çağrılıp ön görüşme gerçekleştirilip, olumlu yapılan görüşme neticesinde adayın bütçesine göre bölge yer dükkan tespiti yapılacak. Ardından protokol yapılıp sonra uygun işletme yeri tespitiyle bürövesi hazırlanan yer maliyet analizi yapılıp belirlenen bütçenin tahsilatı yapılıp inşaat ve imalatına geçilecek. İnşaat devam ederken iş sahibi eğitimle kurum kültürü verilmesi sağlanacak Kurulumu biten işletme yine opilavci nezaretinde satışlarına başlıyacak.

Bayilik Hakkında Sık Sorulan Sorular

Pilav satarak para kazanabilirmiyiz.? Pilav dünyada 7' den 70' e herkesin sevdiği bir yiyecektir.O Pilavcı pilavı bir fastfood ürünü haline getirerek daha çok tüketilmesini sağlayacaktır. Kendi başına açılan bireysel pilavcılarda bu işin kazançlı bir yatırım olabileceğini göstermektedir.

Hangi şehirlerde açılabilir? İnternet sitemizde açıklayacağımız nüfüsu kalabalık şehirlerden başlayarak tüm Türkiye'de ve dünyada olmak hedefimiz.

Ürünleri kim üretiyor? O pilavci, lokasyona yönelik üretimle hijyen, sağlık kuralları standartlarını sağlayıp size hazır ürünler sunacaktır. Franchise'larımızda herhangi bir üretim olmayacaktır.Sadece, sıcak kalmasını sağlayacak benmari kaplarında tutulup servis edilecektir. Kesinlikle, merkez dışında üretimi sağlanmış ürün satışa sunulmayacaktır.

Ben pilavı evde yapsam siz nasıl anlayacaksınız? O Pilavcı ürünü geliştirirken kullandığı, pirinç, yağ ve metodlar özeldir. Harici üretim lezzet farklılığı yaratacağından müşteri şikayetlerinden ve denetimlerde çok rahat tespit edilebilecektir!

Evlere siparişiniz varmı? lü numaramızı arayarak şübelerimizin 5 km çapındaki her yerden sipariş verebilirsiniz.Yemek sepetinde size tahsisedilen bölgelerde servis yapabilirsiniz

Toplu sipariş alıyormusunuz? Sünnetim var ya da 100 kişilik bir siparişim olacak hemen gönderebilir misiniz? Tlebiniz için bir gün öncesinden sipariş verdiğinizde bulunduğumuz şehirde nerede olursanız olun zamanında hizmet alabileceksiniz.

O Pilavcı bayisi oldum kaç kişi ile işletmeliyim? Sistem hazırlanırken self servis üzerine kurgulanmıştır. Bir kişi hem ürünü hazırlayabilir hem de satışı yapabilir.Yoğunluğa göre iki kişiden başlayarak personel sayısı arttırılabilir. Ancak paket servis için de yeterince personel bulundurulmalıdır.

Sokakta pilav satışı yapabilirmiyim ? sokakta opilavcı arabaları ile pilav satmak mümkün ancak burda belediyeden izin alıp işgaleye ödemek gerekir bu tamamen siz girişimcilerin imkanlarıyla olucaktır.Bizim tavsiyemiz mevcut dükkanların önüne arabayı konuşlandırmaktır ozaman ruhsat problemi yaşanmaz.