Newxwear Giyim

Newxwear Giyim Bayilik Açıklaması

Newxwear Giyim Bayilik

Newxwear Giyim Bayilik Hakkında Açıklama : “Herkes için ulasilabilir kalite” mottosuyla çıktığımız yolda, Avrupa standartlarindaki kaliteli ürünleri, uygun fiyatlarla orta bütçeli insanlara ulastirmayi amaç edindik. Imalattan tüketiciye ulastirilmasina kadar ürünlere bizzat nezaret ederek, hizmet kalitesini belli bir çizginin üzerinde tutmayi hedefliyoruz.   

Newxwear Giyim Bayilik ve Bayilik Şartları Aynı zamanda 2012 yılından bu yana yaptığımız Ar-Ge çalismalari sonucunda, vereceğimiz fiziksel magaza bayiliklerinde kar ortakligi sistemini hayata geçirerek ticarete farkli bir vizyon getirmeyi hedeflemekteyiz. Bayilik alan yatirimcinin ortakligi ve daha küüçük yatirimcilarin ortakligini sentezleyen sistemimizde, iyi-kötü herkesin kendine ait bir iş yeri ve geliri olmasını hedefliyoruz. 

Firma ismi: Newxwear 

Bayi - Franchise Şube Sayısı: 1 

Franchising / Bayilik Destekleri: Reklam, Pazarlama, Personel

Newxwear Giyim Bayilik Şartları

Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri: 185 mt kare ve üzeri mağazalara bayilik verilecektir. Ürünsüz mağaza konsepti kurulum maliyeti 200.000 tl ile 250.000 tl arasındadır. Marka teklif hakkı ücreti yoktur. Reklamlar bizim tarafımızdan karşılanacaktır. Ortalama kurulum maliyeti 400.000 tl ile 500.000 tl arasıdır.

Newxwear Kadın Giyim Bayilik Ürünleri

Elbise Abiye Kaban Triko Pantolon Ceket Yelek Etek Bluz & Gömlek Tunik Tulum

Newxwear Erkek Giyim Bayilik Ürünleri

T-Shirt Gömlek Pantolon Kaban-Mont Ayakkabı

 

Newxwear Giyim Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR