Netvezne

Netvezne Bayilik Açıklaması

Netvezne Fatura Ödeme Bayilik

Netvezne Fatura Ödeme Bayilik Hakkında Firma Tanıtımı: NETVEZNE Fatura Ödeme Kuruluşu Bayilik Hakkında Açıklama NETVEZNE FATURA ÖDEMEKURULUŞU.

BDDK tarafından denetlenen ve banka anlaşmalı olarak hizmet veren bir fatura ödeme kuruluşudur. 6493 sayılı kanun kapsamında hizmet vermektedir. 

Netvezne Fatura Ödeme Bayilik Konusudur. Netvezne Ödeme Kuruluşu : Şirketimiz 2005 yılından bu yana GSM sektöründe hizmet veren köklü bir firmadır. Turkcell, Vodafone, Avea, TurkTelekom, Tellcom kurumsal çözüm ortaklarımız olup, yaptığımız tüm işlemlerde herhangi bir aracı kurum kullanmamaktayız.

Netvezne Fatura Ödeme Bayilik ve Bayilik Bilgileri Firmamız ONLINE Fatura Tahsilat Sektörüne, 2005 yılında adım atmış, bugüne dek verdiği hizmet kalitesi, sağladığı güven ve özveri ile sektörün BANKA ANLAŞMALI sayılı firmalarından biri haline gelmiş, öncü bir kuruluş konumundadır.

Yaklaşık 11 yıldır, ONLINE yetkili tahsilat sistemleri çözümleri üretmekte olan şirketimiz yaklaşık 200 civarında kurumu banka ile yaptığımız anlaşma çerçevesinde ONLINE tahsil edebilmektedir. Sanal mecrada www.netvezne.com ile hizmet vermeye devam eden 7 gün 24 saat ONLINE sistem ile çalışmakta olup, bayilerine kesintisiz ve sınırsız işlem yapabilme hizmetini sürekli olarak sunmayı misyon edinmiştir.

Bayi kazancı odaklı çalışan şirketimiz "Önce kazandırmayı" hedef edinmiş, bu vesileyle de rakiplerine üstünlük sağlamıştır. Uzman bayi teknik destek ekibimiz, bilgi işlem departmanımız ve bayi danışma birimleri günün her saati bayilerine kesintisiz ONLINE destek sunmaktadır. 

Kalite Politikamız : Fatura ödeme merkezi sektöründe adımızdan yenilikçiliğimiz ve kalitemiz ile söz ettirmek için tüm Netvezne ekibi olarak bayilerimizin kârlılığını ve hizmet kalitesini geliştirerek müşteri memnuniyetini en yükseğe çıkarmak için çalışıyoruz. Haklı müşteri merkezimizde bütün müşterilerimizin bizlere ilettikleri istekleri ve önerileri hızlı bir şekilde çözülerek her zaman müşteri memnuniyetinin önemi vurgulanmıştır. 

Netvezne, teknik altyapısı ve teknolojik gelişmeleri takip eden genç dinamik kadrosu ile çözüm ortağı olduğumuz işletmelere aynı zamanda genel ağ üzerinde çalışan elektronik sistemler konusunda paket ve kuruma özel yazılım sistemleri, teknik destek, altyapı ve danışmanlık sağlamaktadır.

Fatura tahsilat sitelerimiz Netvezne Teknoloji alt yapısını kullanarak işlem yapmaktadır. Sitelerimizden yaptığınız işlemler anlaşmalı Banka Sistemi tarafından online gerçekleşmektedir. Günü geçmiş ya da geçmemiş elektrik, su, doğalgaz, tüm cep telefonları, gibi tüm faturaların ödenmesi hizmetidir.

Bu hizmete konu olan kurum ve kuruluşlar, online olarak işlem yapılabilenler ile off-line çalışanlar olarak ikiye ayrılmaktadır. Online çalışan kurum ve kuruluşlara ödeme yapıldığı anda ya da çok kısa sürede faturanın ödendiği bilgisi sorgulamalarda ortaya çıkmaktadır. Diğer kurumlarda faturanın ödendiği bilgisi ancak aradan 24 saate kadar çıkabilen belirli bir zaman sonra anlaşılabilmektedir. Bu durum, tümüyle ilgili kurum ve kuruluşun çalışma tarzından kaynaklanmakta olup Netvezne ile bir ilgisi yoktur. 

Netvezne Bddk Yönetmeliği gereği Tahsilat Emirlerini Anlaşmalı Banka Sistemine Online Olarak Aktarmaktadır. Fatura ödemelerinde bir diğer konu, bankalarca genellikle desteklenmeyen gecikmiş fatura ödeme seçeneğinin sunulmasıdır. Normal şartlarda kurumlar, gecikmiş faturaların sadece kendi veznelerine yatırılmasına izin verirken, Netvezne, bu hizmeti bayileri aracılığı ile sağlayabilmektedir.

Online olarak Banka anlaşmalı kurumların tahsilatı yapılabilir. İşlemler anında online gerçekleşmektedir. Yapılan işlemlerde güvenlik en üst seviyede sağlanmaktadır. Anlaşma dışı kurumların tahsilatı yapılmamaktadır. Bölgesel olarak bayi yoğunluğu ve kurumlar dikkate alınarak bağlantıları yapılmaktadır.

Netvezne Fatura tahsilatı bayiliği kriterleri yerine getiren evraklarını sorunsuz teslim edilen bütün başvuruları dikkatlice inceleyerek uygun gördüğü takdirde bayilik onayı vermektedir. Online Fatura Tahsilatı Anayasanın 38. maddesinde öngörülen kanun ilkesi gereği kurum ödemelerine aracılık yapılması ile ilgili bir kısıtlama yoktur. Ayrıca BDDK. Hukuk Şubesi 555-B/4938 numaralı kararı ile online fatura tahsilatı yapan kuruluşların çalışma prensiplerini belirlemiştir. Örneğin bu kuruluşların banka anlaşması yapmış olmalarını zorunlu kılmıştır. 

Netvezne, başından beri sektöre öncülük etmiş ve yasal zeminin oluşması konusunda resmi kurum ve kuruluşlar ile işbirliğine gitmektedir. Yakın gelecekte çeşitli düzenlemelerle sektörün sağlam bir hukuksal zemine sahip olacağını umuyoruz. 

Netvezne, aslında sadece fatura tahsilatı yapan bir kurum olmayıp, siz değerli müşterilerinin zamanını ve güvenliğini en üst noktaya taşıyarak online olarak sunulabilecek her türlü hizmeti bayileri aracılığı ile ayağınıza getirmektedir. Bu konuda da Türkiye Cumhuriyeti’nin ticaret yasaları ile uluslarası anlaşmalarla belirlenmiş ilke ve etik değerlere bağlı olarak çalışmaktadır. Sizde online ödeme sistemleri ile kendi bayi ağınızı oluşturmak ve işletmenize artı kazanç sağlamak istiyorsanız bizi arayın.

Netvezne Fatura Ödeme Bayilik Bilgileri

Firma ismi: Netvezne Bayi - Franchise Şube Sayısı: 120 Franchising / Bayilik Destekleri: Bölge Koruması Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri: Kanunen işyeri açmasında bir sakıncası olmayan herkes bayilik başvurusunda bulunabilir. Yatırım maliyeti 5000 TL civarındadır.

 

Netvezne Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR