Nets Club

Güzellik Salonu Olarak 1997’De Hizmet Vermeye Başlayan Nets Club Iş Hacmini Hızla Arttırmaya Ve Bayilik Vermeye Devam Etmektedir.

Nets Club Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Nets Club Bayilik Şartları

Girişimci Bir Ruha Sahip Olmak
Marka Değerleri Ve İlkeleri İle Uyum Sağlamak
Yatırımın Gerektirdiği Finansal Kaynaklara Sahip Olmak
Uzmanlardan Oluşan Bir Ekip Oluşturmak

Nets Club Bayilik Açıklaması

Nets Club Bayilik Hakkında

Nets Club estetik sektörü içerisindeki faaliyetlerine başladığı 1997 yılından itibaren iş hacmini sürekli genişletmekte ve estetik sektörüöncüleri arasında yer almaktadır. 2000 yılında otellerde SPA işletmeciliğine başlayan ve belge verdiği kursiyerlerine istihdam da yaratan Nets Club alanındaki deneyimi ve uzmanlığı sayesinde kozmetik sektöründe bayilik veren firmalar arasında girişimcilerin en çok tercih ettiği markaların başında gelmektedir. 

Nets Club nitelikli çalışanları, dünyadaki sektörel ve teknolojik gelişmeleri yakından takip etmesi aynı zamanda müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı temel ilkesi edinmesi sayesinde hızla büyümeye devam etmektedir. 

Nets Club Bayilik Şartları

Nets Club bayilik almak isteyen girişimcilerin seçimi konusunda titizlikle davranmakta ve marka imajının korunmasına büyük bir önem göstermektedir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutacak, insan ilişkileri konusunda başarılı ve uzman bir ekibi başarı ile yönetebilecek özelliklere sahip girişimciler ile çalışmayı tercih eden markanın yatırım koşulları ile ilgili detaylı bilgi Nets Club telefon numaralarından alınabilmektedir. Güzellik ve estetik sektörü yasal prosedürlere göre değişiklikler gösteren bir sektör olduğundan bayilik alan girişimcilerin bu konuda titizlikle davranabilmesi marka tarafından en önemli koşul olarak öne sürülmektedir. 

Nets Club Bayilik Avantajları

Nets Club bayilik alan girişimciler markanın piyasadaki bilinirliği sayesinde en doğru ürün ve cihazlara çok uygun fiyatlarla ve koşullarla ulaşma şansına sahip olmaktadır. Markanın geliştirmiş olduğu konsept kapsamında kullanılacak olan cihazların seçimi, yerleştirilmesi ve teknik servis destekleri tamamen Nets Club sorumluluğunda gerçekleştirilmektedir. 

Alanında uzmanlaşmış bir ekip tarafından sosyal medya takibi, internet reklamları, satış ve pazarlama çalışmaları gerçekleştirilmekte ve bayilerin hedef kitlelerine ulaşarak karlılıklarını artırmaları hedeflenmektedir. Nets Club tarafından kullanılan yazılım işletmelerin tüm süreçlerinin profesyonel bir şekilde yönetilmesine ve oluşabilecek sorunların önceden önlenmesine olanak tanımaktadır. 

Nets Club bayilik alan girişimcilerine sunduğu düzenli eğitimler ve periyodik denetlemeler ile işletmelerin performansının ve buna bağlı olarak hem sadık müşteri kitlesinin hem de müşteri memnuniyetinin artırılmasını hedeflemektedir. Yapılan yatırımların karşılığını kısa sürede alan girişimciler teknolojik gelişmeleri de yakından izleyen bir marka ile çalışarak müşterilerin zamanla ortaya çıkan yeni taleplerini de kolaylıkla karşılamanın avantajını yaşamaktadır. Üyelerin memnuniyetinin düzenli olarak ölçülmesi sonucu gerekli görülen iyileştirme çalışmaları süratle gerçekleştirilmekte ve hizmetin daha üst noktalara taşınması için gerekli görülen tüm destekler marka tarafından düzenli olarak verilmektedir.

Nets Club Bayilik Destekleri

Nets Club bayilik alan girişimcilerine %100 başarı garantili bir sistem sunmaktadır. Bünyesindeki Özel Elvan Meslek Edindirme Kursu ile MEB onaylı estetisyenlik eğitimi sayesinde Nets Club bayileri için sektörün en iyi estetisyenlerini yetiştirmektedir. Firma, işyeri açılmadan önce girişimcilerine personel eğitimi, müşteri ilişkileri ve satış gibi konularda eğitimler vermektedir. Böylece girişimciler yeni girdikleri ya da çok da deneyimli olmadıkları bu sektörde Nets Club markasının güvencesi sayesinde kısa sürede profesyonelleşmenin adımlarını atabilmektedir.

Marka bünyesinde bulunan mimarları ile mekanların Nets Club konseptlerine uygun alternatif tasarımlarının yapılmasını sağlamaktadır. Nets Club bayilik alan girişimcilerin en uygun lokasyonu seçmesi için yer, mekan ve fizibilite araştırmaları ile destek olunmaktadır. Karar verilen yerde gerekli tadilatlar da marka tarafından gerçekleştirilmektedir. 

Siz de güzellik ve estetik sektöründe faaliyet göstermek istiyorsanız, sektörün en köklü markalarından biri olan Nets Club ile iletişime geçebilirsiniz. Bu sayede markanın deneyimleri ve hitap ettiği seçkin müşteri kitlesi sayesinde kısa sürede başarılı ve karlı bir işletmenin sahibi haline gelebilirsiniz. 

 

Nets Club Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR