Naturpy Hazır Waffle Ekmeği

Opti̇naturel İlaç Gida San. Ti̇c. Ltd. Şti̇

Naturpy Hazır Waffle Ekmeği Bayilik Destekleri 4/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Naturpy Hazır Waffle Ekmeği Bayilik Açıklaması

Hakkımızda

 

Hakkımızda

Optinaturel İlaç & Gıda Sanayi olarak 2011-2012 senesinden itibaren birkaç alanda doğal ve sağlıklı yaşam için ürün satış faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Ürün yelpazemizde kendi markamıza ait ürünler olduğu gibi aynı zamanda kabul gören ve kaliteli olan başka marka ve formattaki ürünler de bulunmaktadır.

Optinaturel İlaç & Gıda Sanayi şu an itibariyle anne-bebek ürünleri, organik ve doğal ürünler, aktariye & gıda ürünleri, glutensiz ürünler, diyabetik ürünler, kozmetik&kişisel bakım ürünleri ve Naturpy markalı ürünler satmaktadır. www.naturpystore.com.tr isimli resmi web sitemizde online olarak tüm ürünlerimize kısa sürede ulaşabilir, hepsini detaylıca inceleyebilirsiniz. Tüm ürün kategorileri ana sayfanın üst menüsünde yer almaktadır.

Türkiye’nin birçok noktasından ürünlerimize online satış mağazamız sayesinde ulaşabileceğiniz gibi başka kanallar aracılığıyla da firmamızdan ürün satın almanız mümkündür.

Lokman hekim & aktar ve baharatçılarda onlar için özel üretim olan ürünlerimiz satışa sunulmaktadır. Konseptimiz ise Naturel Yaşam & Sağlıklı Yaşam olarak belirlenmiştir. Şuruplar, arı ürünleri, kış çayları, bitkisel çaylar, bitkisel yağlar gibi geniş kapsamlı ürün seçeneklerimiz mevcuttur.

Eczane, ecza depoları ve doktorlara yönelik olarak da organik ve sağlıklı ürünler üretmekteyiz. Bu alandaki faaliyetlerimiz hızla devam etmektedir. Organik şampuanlar, organik kremler, kahvaltılık ürünler, sporcu gıdaları ve birçok bitkisel ürün çeşitlerini bulabilirsiniz.

Optinaturel İlaç & Gıda Sanayi şirketimizin yüksek standartlarına uygun olan bazı markaların da bölgesel bayiliklerini satın aldık. Bu nedenle sitemizde ve diğer satış noktalarımızda kaliteli, natürel ve sağlıklı farklı markaların ürünleri de yer almaktadır.

Anne ve bebekler için doğal beslenmenin önemi ortadadır. Bünyeleri çok hassas olan bebeklere ve annelere özel olarak sağlıklı, organik, katkısız ürün satışlarımız devam etmektedir. Bitki çayları, bebek çorbaları, bebek şampuanları, arı sütü ürünleri ve anne emzirme içecekleri, lohusa şerbeti şekeri vb. gibi ürünlerimiz mevcuttur.

Glutensiz ürünlere büyük bir ağırlık veren firmamızda hem Naturpy hem de farklı markalar altında glutensiz ürünleri satın almanız mümkündür. Organik keçiboynuzu özü, glutensiz keçiboynuzu ezmesi, Hurmella, glutensiz çıtır toplar ve glutensiz sıvı tatlandırıcı Stevia gibi sağlıklı ve glutensiz beslenmeye uygun ürünlerimizle kaliteli bir hizmet sunmaktayız.

Misyonumuz

Firmamız doğal tüm kaynakları büyük bir özenle araştırmaktadır ve bilimsel verileri her zaman göz önüne almaktadır. Ürünlerimizin insanların yaşam kalitesini arttırması, onlara enerji, sağlık ve dinçlik katmaları firmamızın misyonudur. Hem tıbbi alanlara hem de insanlığa bu alanda önemli katkılar sağlamayı hedeflemekteyiz.

Vizyonumuz

Firmamızın vizyonu ise doğal ürünler piyasasında hem ulusal hem uluslararası alanda ilk sırada yer almaktır. Yenilikçi ve özgün yaklaşımları kullanarak en iyi biçimde hizmet etmeyi planlıyoruz.

  • Kuruluş Yılı : 2011
  • Toplam Çalışan Sayısı: 7
  • Merkez Ülke: Türkiye
  • Girişimcide Aranan Özellikler : Market çalışan bayilere-toptancılara, Cafe Bistro çalışan toptancılara yönelik bayilik arayışımız mevcuttur.
  • Bayilik / Franchise Görüşmelerinin İşleyiş Sırası : Telefon, E-posta

Naturpy Hazır Waffle Ekmeği Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR