Nano Concepts Kaymaz Zemin Sistemleri

Nano Concepts Kaymaz Zemin Sistemleri Bayilik Açıklaması

Nano Concepts Kaymaz Zemin Sistemleri Bayilik

Nano Concepts Kaymaz Zemin Sistemleri Bayilik Hakkında : 2010 yılında İstanbul'da faaliyet gösteren firmamız 2012 yılında Amerika merkez firması Apllied Nano-Concepts'in nano teknoloji ağırlıklı ürünler üretmeye başlaması üzerine NANOGRIP adıyla taş yüzeylerde (seramik, granit, beton, mermer, traverten, v.s. gibi) kaymaz zemin sistemi uygulamaları yapmaya devam etmektedir. Yeni geliştirilen ürünlerle de ahşap, cam, parke, epoksi, farklı yat güverteleri gibi her türlü ortamda ıslak ve kuru zeminde kaymaya engel olur. 

Nano Concepts Kaymaz Zemin Sistemleri Bayilik Veriyor 

Nano-Concepts Türkiye, ileri teknolojinin verdiği destekle Türkiye'de eşi benzeri olmayan, patentli ürünüyle, uygulanacak yüzeyin renginde, parlaklığında/matlığında ve yüzeyin görünümünde hiç bir değişiklik yapmadan AB normlarında kaymazlık sağlar (bkz 0,5 cof). İş güvenlik ve erişilebilirlik(engelliler) kanunundaki standartlara uygun hale getirilerek teslim edilen ürün, yüzeyde kesinlikle kir tutmaz, hiç bir dış etkenle çıkmaz, soyulmaz ve leke tutmaz ve sertifikalandırılır. Kaplama ürün olmadığı için yüzeyden çıkması söz konusu olamaz, ürün kimyasal tepkimeye girdikten sonra yüzeyden arındırılır. Yüzey doğal haline sürtünme katsayısı yükselmiş olarak döner. Deterjan, çamaşır suyu, kezzap yada tuzu ruhu gibi ürünlerden, fırça makinalarından etkilenmez. Uygulanan yüzeyler ömür boyu etki eder. Nano-Concepts Türkiye, İstanbul, Ankara ve Muğla merkezleriyle Türkiye geneline hizmet vermekte olup bayi ağlarıyla daha hızlı servis vermek için çalışmalar yapmaktadır. 

FİRMA İSMİ: Nano-Concepts Türkiye 

BAYİLİK KATEGORİSİ: Kaymaz Zemin Sistemleri 

KURULUŞ YILI: 2010 

BAYİ-FRANCHİSE SAYISI: 3

Nano Concepts Kaymaz Zemin Sistemleri Bayilik Şartları

BAYİLİK ŞARTLARI VE YATIRIM MALİYETİ: 3 farklı şekilde bayii olunmakta. 5000 lira bayilik ücreti(ürün içinde) 5000 kuruluş ekipman masrafı toplamda 10.000 TL ile yüzbinlerce lira kazanma imkanı. Kar marjı en az %100 ...!!! 

BAYİLİK DESTEKLERİ:PERSONEL DESTEĞİ, EĞİTİM DESTEĞİ, PAZARLAMA DESTEĞİ, BÖLGE KORUMASI, REKLAM DESTEĞİ.

 

Nano Concepts Kaymaz Zemin Sistemleri Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR