Modismart

Modismart Bayilik Açıklaması

Modismart Bayilik

 Modismart Ev ve Büro Mobilyaları Bayilik Veriyor Modismart Ev ve Büro Mobilyaları Bayilik Hakkında : Ev ve Büro Mobilyaları. Gayatek Yapı San. Ve Tic. Ltd. Şti. 10 yılı aşan bilgi ve tecrübesi ile 2014 yılı İzmir Karşıyaka merkezi ile sektörde hizmet vermeye başlamıştır. İnşaat malzemeleri toptan ve perakende satışı başta olmak üzere, taahhüt hizmetleri ve gayrimenkul geliştirme çalışmaları üzerine de faaliyet göstermekte olan Gayatek Yapı kalite anlayışı ve cazip fiyat politikası ile sektörde hızla yükselmektedir. 

Modismart Ev ve Büro Mobilyaları Bayilik Veriyor Yeni iş ve yaşam alanları inşa ederken, kendimizi topluma, çalışanlarımıza ve çevreye karşı sorumlu hissediyoruz. Yaptığımız tüm yatırımlarda doğaya saygılı, yasal gerekliliklere uygun, yüksek kalitede, güvenli, fonksiyonel ve estetik unsurları bir arada sunan projeler olmasına özen gösteriyoruz. İlk günden beri güvenliğin, konforun, kalitenin ve estetiğin bir arada bulunduğu konutlar ve yapılar üretmeyi hedefliyoruz.

Bu anlayış çerçevesinde tutkuyla bağlı olduğumuz işimizi, insanımıza güvenli, konforlu, kaliteli ve modern yaşam biçimleri sunarak yaratılan bu alanları kuşaklar boyu kullanacak müşterilerimizin, olabilecekleri en üst seviyede memnuniyetini sağlama çabası içinde yürütüyoruz. 

Firma ismi: Modismart 

Bayi - Franchise Şube Sayısı: 2 

Franchising / Bayilik Destekleri: Reklam, Pazarlama, Bölge Koruması

Modismart Bayilik Şartları

Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri: Minimum 100 m2 mağaza Teminat veya bağlantı 50.000 TL yatırım maliyeti.

 

Modismart Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR