Mobil Oto Ekspertiz

 Mobil Oto Ekspertiz Bayilik Açıklaması

Mobil Oto Ekspertiz Bayilik Hakkında : Yerinde araba expertiz, ölçümleme, expertiz, fotoğraflama ve raporlama hizmetileri sunan hususi bir firmayız. 

MOBiL OTO EKSPERTİZ Limited şirketi yalnızca expertiz dalında çalışmaktadır. Tek faaliyet alanı uzman araç ekspertizidir. 

MOBiL OTO EKSPERTİZ yurt dışından hususi eğitimenler getirerek uzman kadrosunu eğiten, özelleşmiş uzman bir EFT araba iştirakidir.

 Mobil Oto Ekspertiz Bayilik ve Bayilik Başvurusu EFT araba İstanbul`un kendi alanında en bilinen, güvenilir ve saygın oto servislerinden birisidir. 2600 metrekare kapalı alanda, E-5 Otoport yanında 10 yıldır bütün marka araçlara servis hizmeti vermektedir. İstanbul Emniyet Müdürlüğü, Thryify, Metsan madeni, Burla, Akçalı, Avolux, Dünya besin gibi çok fazla saygın kurumların tercih ettiği profesyonel bir firmadır. Ekspertiz (expertiz, expertise): Bilir kişi incelemesi, tespit ve değerlendirme demektir. 

Mobil : Hareketli, gezici ve seyyar anlamındadır. Doğru ve güvenilir tetkik için, bizi arayın! İletişim : 444 6992 

Firma ismi:Bieksper Oto Ekspertiz Servisi 

Bayi - Franchise Şube Sayısı: 3 

Franchising / Bayilik Destekleri: Reklam, Pazarlama, Personel 

Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri:Konuşulur...

 

Mobil Oto Ekspertiz Bayilik Hakkında Detaylı Tanıtım

Yerinde araba expertiz, ölçümleme, expertiz, fotoğraflama ve raporlama hizmetileri sunan hususi bir firmayız. MOBiL OTO EKSPERTİZ Limited şirketi yalnızca expertiz dalında çalışmaktadır. Tek faaliyet alanı uzman araç ekspertizidir. 

MOBiL OTO EKSPERTİZ yurt dışından hususi eğitimenler getirerek uzman kadrosunu eğiten, özelleşmiş uzman bir EFT araba iştirakidir. EFT araba İstanbul`un kendi alanında en bilinen, güvenilir ve saygın oto servislerinden birisidir. 2600 metrekare kapalı alanda, E-5 Otoport yanında 10 yıldır bütün marka araçlara servis hizmeti vermektedir. İstanbul Emniyet Müdürlüğü, Thryify, Metsan madeni, Burla, Akçalı, Avolux, Dünya besin gibi çok fazla saygın kurumların tercih ettiği profesyonel bir firmadır. 

Ekspertiz (expertiz, expertise): Bilir kişi incelemesi, tespit ve değerlendirme demektir. 

Mobil : Hareketli, gezici ve seyyar anlamındadır. 

MOBiL OTO EKSPERTİZ YENi HiZMETiNi SiZLERE GURURLA TAKDİM EDER Sayın araba galeri işletmecisi, Size yeni hizmetimiz MOBiL OTO EKSPERTİZ`i sunmaktan büyük memnuniyet duyarız. 

MOBiL OTO EKSPERTİZ iLE TANIŞIN MOBiL OTO EKSPERTİZ Yerinde araba expertiz, ölçümleme, ekspertiz, fotoğraflama ve raporlama hizmetileri sunan özel bir şirkettir. Tek faaliyet sektörü Bilir kişi oto ekspertizidir. Uygulama ve eğitim merkezimiz Avcılar E-5 Haramidere mevkii Otoport birlikte, Petrol Ofisi içerisindedir. Merkez ofisimiz Otoport içinde 183 numaradır. 

Otomobil ekspertiz RAPORU NEDiR ?

 Araba üstünde teknik ölçüm ve incelemeler yapılarak elde edilen verilerin yazılı olarak sunulduğu rapordur.

OTOMOBİL ALIRKEN ARAÇ İNCELEME RAPORUNA NEDEN İHTİYACINIZ VARDIR ?

Ticari ziyan riskinizi azaltır Karar vermenizi basitleştirir araba hakkındaki şüphelerinizi giderir Teknik ölçüm ve kati bulgular sunar Riskinizi ve talih faktörünü en az düzeye indirir 

Oto SATARKEN araç ekspertiz RAPORUNUN FAYDALARI NELERDiR ?

Satışınızı basitleştirir Araçlarınızın değerini korur süre kazandırır Sözü uzatmazsınız raporu uzatırsınız itibar kaybını önler Güvence sağlar

 MOBiL OTO EKSPERTİZ SiZE NELER SAĞLAR?

 Zaman kaybınızı önler Yorulmazsınız, enerjiniz size kalır Vaktinizi daha verimli işler için kullanabilirsiniz Paranızı korur Malınızın değerini korur Sizi yormayan kapınıza gelen hizmet Hizmetimiz kendi alanında bir ilktir Sizin yerinize gidip yerinde inceleme yaparak yazılı rapor sunan ilk şirket.

MOBiL OTO EKSPERTİZ TAM SiZE GöRE Aracı servise götürecek Zamanınız yoksa Serviste beklemek istemiyorsanız Yerinde oto denetleme hizmetimiz sizin için istek edebileceğiniz ve gereksinim hissedebileceğiniz en ülkü çözümdür Sizlere çok aşırı büyük kolaylıklar, yararlar ve kazançlar sağlayacağımıza inanıyoruz. 

NEDEN MOBiL OTO EKSPERTİZ SİZİN İÇİN EN İYİSİ?

 Kötü niyetli satıcı hileleri meselesi için 10 yıllık tecrübe Sizi yönlendirmeyen tarafsız inceleme Detaylı tıpkı sürede pratik anlaşılan ekspertiz raporu PERSONELİMİZİ iYi EĞİTMEK İÇİN GEREKEN HER ŞEYİ yaparız Eğitmenimiz 7 yıl Porsche Almanya`da çalışmış tecrübeli uzmandır. bütün ekibimizi devamlı alman çalışma disiplinine ve sertifika programlarına göre eğitiriz. Eğitim müfredatımız özeldir, yüzlerce değişik kontrolün nasıl yapıldığını içerir. En hassas ipuçlarını personelimize öğretiriz. Teknolojik cihazların tamamının nasıl kullanıldığını maksimum şekilde biliriz.

PROFESYONEL YAKLAŞIM devamlı araştırma ve geliştirme çalışmaları yapmaktayız. sürekli teknolojiyi takip eder ve sizlere sunarız. kalite ve güven duygusunu bizimle hissedebilirsiniz.

ÇALIŞMA İLKELERİMİZ Biz tarafsız hizmet veririz. Bizde müşteri zahmete sokulmaz. Bizim için müşterinin vakti değerlidir. Biz müşteriyi yormayız. Kapınıza kadar gelir sizin için çalışırız. Detayları en ince noktasına kadar önemseriz. 

SiZE EN İYİ HiZMETi VEREBiLMEK İÇİN: En son teknolojileri araştırdık, test ettik, kullanmaya başladık Araçlarımızı hususi denetim ve ölçüm cihazlarıyla donattık Personelimizi en çok biçimde eğittik En uygun fiyatları sunduk en fazla ekibi topladık Tam ihtiyacınız olan bir hizmeti sizlere sunmak için gerekli bütün hazırlıkları yaptık artık hizmetinizdeyiz MOBiL OTO EKSPERTİZ yakında tüm türkiye\`de hizmetinizde meslek başvurusu için tıklayınız bayilik ve franchaise için tıklayınız TARAFSIZ VE GüVENiLiR Karar vermenizi kolaylaştırıcı teknik bilgileri, açık ve anlaşılır şekilde sunarız. Tarafsızlık ilkemiz gereği araba konusu için hiçbir yorum yapmayız. Karar vermek sizin işiniz, biz ticaretinize karışmayız. Biz Bilir kişi gözüyle tarafsız değerlendirmeyi yapmaktayız. Tarafsız ekspertiz raporu ile hem alırken hem de satarken içiniz rahat karar verebilirsiniz.

 NASIL ÇALIŞIYORUZ ? 

Bir araç beğenin Web sayfamızdaki randevu formunu doldurun yahut 444 6992 numaralı telefondan bizi arayın MOBiL OTO EKSPERTİZ ekipleri belirttiğiniz adrese gelir, araç ekspertizi yapar, Test kontrol ve incelemeleri gerçekleştirir. 

Hizmetimizin size sağlayacağı avantajları bir kez denedikten sonra bir daha expertiz yaptırmadan otomobil almak istemeyebilirsiniz. Araba alırken ve satarken denetleme raporu size güvence sağlar, satışınızı mümkün kılar, zaman kazandırır. Sizi ziyaret ederek emsal bir uygulama yapmak ve ilk raporunuzu size ücretsiz şekilde hediye etmek istiyoruz. Sizlerle daha yakından tanışmak, kendimizi tanıtmak ve ilişkilerimizi geliştirmek için sabırsızlanıyoruz.

 Mobil Oto Ekspertiz Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR