Mobi Applic

Mobi Applic, Dünya Genelindeki Bayileri Ile Çalışma Politikasını Yürütmektedir. Türkiye Pazarına Da Bayi Ağı Politikası Ile Girmektedir.

MOBİL ŞEHİR REHBERİ

üyükşehir İl ve İlçelerdeki Bütün kamu kurumları, Özel Sektörler. Avukatlar, Aklınıza gelen bütün meslek gruplarının rehbere kaydı yapılır. Rehber kayıtlarında hiç bir kurum ve kuruluşun reklam yasağı yoktur.

23 Eylül 2018 16:16 · 29
MOBİL ŞEHİR REHBERİ

Mobil Rehber Büyükşehir, İl ve İlçe şeklinde üç ayrı çalışma sistemi vardır. Büyükşehir İl ve İlçelerdeki Bütün kamu kurumları, Özel Sektörler. Avukatlar, Aklınıza gelen bütün meslek gruplarının rehbere kaydı yapılır. Rehber kayıtlarında hiç bir kurum ve kuruluşun reklam yasağı yoktur. Büyükşehir, Bayiliğini alan arkadaşımız, merkez ve il’e bağlı tüm ilçeler kendisine bağlıdır, firmamız merkez ilçelere ve il’e bağlı ilçelere bayilik vermez. İl Bayiliği alan arkadaşlarımız, bayiliğini aldığınız il ve ilçelerinde çalışma yapabilirsiniz. Şirketimiz Aynı ile ikinci bir bayilik vermez.  İlçe Bayiliği alan arkadaşımız, bayiliğini aldığınız ilçe genelinde çalışma yapabilirsiniz. Şirketimiz Aynı ilçeye ikinci bir bayilik vermez.

MOBİL REHBER ÜCRETLERİ

Mobil Rehber bayiliği alan arkadaşlarımız kayıt sırasında aldıkları kayıt ücretleri ve reklam ücretleri tamamen kendinize kalmaktadır. Yıllık üyelik ücretleri 50 TL ila 300 TL arasındadır. Reklam Ücretleri Reklam Alanına Göre Değişmektedir. Şirketimiz her hangi bir pay almamaktadır

MOBİL REHBER BAYİLİK

81 İlimize özel Mobil Rehberler yapılmaktadır. Mobil Rehber Bayilikleri Verilmektedir. İstanbul Haricinde Bütün illere İl Bayilikleri verilecektir. İl Bayilerimiz Bulundukları il genelinde çalışma yapabilirler. İstanbul İl bayiliğimiz Anadolu ve Avrupa yakası olarak iki il olarak değerlendirilip bayilik iki bölge olarak verilecektir. 

KİMLER MOBİL REHBER BAYİSİ OLABİLİR

Mobil Rehber Bayisi olmak için başlangıç seviyesinde pazarlama bilmelidir. Sahada çalışacak olmalıdır. Bay ve Bayan Adaylar 20 Yaşından büyük olmalıdır. Ufku geniş olmalıdır. Çalışma azmi olmalıdır. İş iletişimi kuvvetli olmalıdır.

UYGULAMA ÇALIŞMASI

Bayiliği aldığınız andan itibaren, Bayiliği aldığınız il’e Bayi ye özel mobil rehber tasarımını yapılır ve yayına alır. Yayınlandıktan sonra Bayi ye ayrıntılı eğitim verilir. Eğitimini alan bayi bulunduğu bölgede çalışmasına başlar. Bütün kurum, kuruluş ve özel sektör işletmelerini rehbere üye yapar. Aynı zamanda Uygulamayı herkesin kullanması için gördüğü herkes tarafın Google Play den indirmeleri için linki dağıtır. Bayi adayları örnek uygulamayı görmek için DEMO linkine tıklamaları yeterlidir.

BAYİLİK ÜCRETLERİ

Şirketimiz tarafından uygun görülen Bayilik yıllık ücretleri şöyle. Büyükşehir Bayiliği 3.000 TL. İl Bayiliği 1.500 TL. İlçe Bayiliği 500 TL dir. Bu ücretlere ek olarak %18 KDV eklenecektir. Ayrıca kredi kartı ile tek çekim veya taksitli çekim ile de ödeme yapabilirsiniz. Kredi kartı tek çekimlerde %5 taksitli çekimlerde taksit seçeneğine göre ek ücretler uygulanır.

BİLGİLENDİRME

Mobil Şehir Rehberi Dünyada ilk defa bu kadar detaylı ve kapsamlı bir rehber olma özelliği taşımaktadır. Web site üzerinden yayınlanan rehberler yılda en az 3000 üye kaydı yapmaktadır. Mobil Rehberde bu sayı 3-5 katı fazla olmaktadır. Tabi yinede bu sizin çalışmanıza bağlıdır. Sadece internet başından bile çalışsanız 3000 sayıyı rahat aşabilirsiniz.

MOBİL REHBER ÖZELLİKLERİ

Ülkemizde artık hemen herkes akıllı telefon kullanmaktadır. İşletme sahipleri bu durumu ticari avantaja çevirmeleri için bulunmaz bir uygulamadır. Ürün ve hizmetleri ile ilgili kampanyalarını anında milyonlara duyurabilirler. Personel ilanlarını yayınlayarak hızlı personel bulabilirler. Diğer sektörler ile online çalışma içerisine girebilirler. Anlık bildirim gönderebilirler. Kullanıcılar içinde çok faydalıdır, Bütün şehir bu uygulamanın içinde. Ne arıyorlar ise neye ihtiyaçları var ise hepsi bu uygulamada. Kamu kurumlarının online işlemlerinde tutun nöbetçi eczanelere kadar hepsi bu uygulamada.

Yorumlar
Henüz hiç yorum yapılmamış, düşüncelerinizi belirtmek ister misiniz?
Yorum yap
BAŞVUR