Mıstık Marmaris Büfe Bayilik

Mıstık Marmaris Büfe Bayilik Hakkında Açıklama : İlk kurulan Marmaris büfe çalışanlarının bir araya gelip 2000 yılında yeni bir solukla geçmişin lezzetini geleceğe aktaran ve çizgisini bozmayan şişli ve balmumcuda şubeleri olan MISTIK MARMARİS BÜFE TESCİLLİ MARKASIYLA kendi işini kurmak isteyenlere isim kullanma hakkı. TÜKETİMDE TOPLUMUN ARADIĞI EN ÖNEMLİ FAKTÖR; GÜVENİLİR VE GEÇMİŞİ OLAN KURUMLAR VE FİRMALARDIR. YILLARIN TECRÜBESİYLE EDİNDİKLERİ DENEYİMLERLE SEKTÖRDE İZ BIRAKMAK ZORLU BİR SÜREÇTEN GEÇMEKTEDİR, ÖZELLİKLE DE REKABET ŞARTLARININ ADİL OLMADIĞI GÜNÜMÜZDE.

Mıstık Marmaris Büfe 

Mıstık Marmaris Büfe Bayilik ve Bayilik ŞartlarıİŞYERİ AÇMAK ZOR VE SABIR İSTEYEN BİR SÜREÇ OLMAKLA BERABER RİSKLİ BİR İŞTİR, TABİ Kİ TİCARET RİSK İŞİDİR FAKAT MALİYETLERİN BU KADAR ARTTIĞI GÜNÜMÜZDE RİSK ALIP ALMAMA KONUSUNDA CİDDİ TEREDDÜTLER YAŞANMAKTA VE YATIRIMLAR ASKIYA ALINMA BOYUTUNA GELMİŞTİR. TESCİLLİ MARKALAR BU DURUMDAN EN AZ ETKİLENEN VEYA DİĞER RİSK GRUPLARINA GÖRE DAHA ŞANSLI OLDUKLARI AŞİKARDIR. BÜFE SEKTÖRÜNDE GEÇMİŞİ 1960'LI YILLARA DAYANAN ASIL OLARAK 2000'Lİ YILLARIN BAŞLARINDA İLK ŞUBESİNİ ŞİŞLİDE HİZMETE SOKAN VE DAHA SONRA BEBEK VE BALMUMCU ŞUBELERİYLE SEKTÖRDE LEZZET KALİTE GÜLERYÜZ VE GÜVENİLİRLİĞİYLE ÖN PLANA ÇIKMAYI BAŞARAN MISTIK MARMARİS BÜFE,ÇOK UYGUN KOŞULLARDA KAZAN/KAZAN SLOGANIYLA RİSK DÜŞÜNCENİZİ KAFANIZDAN ATIP KENDİ İŞİNİZİ KURMADA SİZİN YANINIZDA. GÜNLÜK YAKLAŞIK 14.00 (*) TL ÜCRETLE SİZLERE İSİM KULLANMA VE KENDİ İŞİNİZİ KURMA KONUSUNDA KAÇIRILMAZ BİR FIRSAT SUNUYOR!!! BİR KEZ OLMAK ÜZERE 25.000 TL ÜCRETLE 5 (BEŞ) YILLIK İSİM KULLANMA HAKKINI SİZ GİRİŞİMCİLERE İŞLETME SAHİBİ OLMAK İSTEYENLERE SUNUYOR. REKLAM, DANIŞMANLIK, TANITIM GİBİ KONULARDA DA HİZMET VERECEK OLAN MISTIK MARMARİS BÜFENİN BU KAÇIRILMAZ FIRSATINI DEĞERLENDİRİN. CİRODAN PAY, TEDARİK VE İMALAT KONUSUNDA ÜRÜNÜ İSİM VERENDEN ALMA MECBURİYETİ YOK....

Firma ismi: Mıstık Marmaris Büfe Bayi - Franchise Şube Sayısı: 2 Franchising / Bayilik Destekleri: Reklam

Mıstık Marmaris Büfe Bayilik Şartları

Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri: Mıstık Marmaris Büfe olarak sadece isim kullanma hakkı veriyoruz ve reklam, danışmanlık hizmeti veriyoruz. Cirodan ve reklam karı istemiyoruz. İşletmeyi kuracak kişi işletmesine MISTIK MARMARİS BÜFE tescilli ismini kiralık olarak kullanabilir.