Miss She Accessories

Miss She Accessories Bayilik Açıklaması

Miss She Accessories Bayilik

Miss She Accessories Bayilik Hakkında Firma Tanıtımı: Değerli Miss She Ailesine katılmak isteyen GİRİŞİMCİ; Kaan Accessories ile yıllardır bijuteri ve aksesuar sektöründe toptan ve perakende hizmeti vermekteyiz. Bijuteri sektöründe Balıkesir'de lider konumda olan firmamız, siz girişimcilerimiz ile tüm Türkiye'de yaygın satış ağı ve dağıtım alanı oluşturmak hedefindedir. 

Miss She Accessories Bayilik ve Bayilik Şartları Konusudur. 

 Miss She Accessories Bayilik ve Bayilik Şartları Kendisine ait tescilli olan Miss She, Kaan Accessories, Verbidon ve Takı Aşkı markaları ile kendi alanında profesyonel ve günün modasına uygun en son trend ürünlerin satışı ve pazarlanmasında sizlerin de marka değerimize katılımınızı beklemekteyiz. Bu bilgi ve birikimimizi siz değerli girişimlerimiz ile paylaşıyoruz. 

MİSS SHE ACCESSORIES markamız; logosundan, mağaza konseptine, ürün teşhir standlarından, etiket ve ambalajlarına kadar tescilli olup; özgün, modern ve trend olan tüm unsurları bünyesinde barındırmaktadır. Kazançlı ve ayrıcalıklı bir işbirlikteliği olan MİSS SHE ACCESSORIES Ailesi’nin siz de bir parçası olun. 

Firma ismi: miss she accessories Bayi - Franchise Şube Sayısı: 18 Franchising / Bayilik Destekleri: Reklam, Pazarlama, Bölge Koruması, Personel

Miss She Accessories Bayilik Şartları

Miss She Accessories Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri: Yatırımcı adaylarımız, kişisel bilgileri ve yatırım istekleri ile ilgili bilgilerin bize ulaşması için öncelikle web sitemiz üzerindenki bilgiler üzerinden bize ulaşır ve iletişim süreci takip edilir.

BİLGİ ALMA Web sitemizdeki iletişim formu doldurularak, telefonla merkezimizden bilgi alınarak veya referans yöntemiyle gerçekleştirilir. ÖN GÖRÜŞME Başvuruda bulunan adaylarla ön görüşme yapılır ve bunun sonucunda olumlu olan bayi adayları ile bayilik sistemi ve işleyişi ile ilgili aktarım yapılır. PAZAR ANALİZİ Talepte bulunulan bölge için analizler ve raporlamalar yapılır. Analiz sonucunda şartlar netleştirilip sözleşme aşamasına geçilir.

İSİM HAKKI BEDELİ Sisteme dahil olmak için isim hakkı bedeli yoktur. Sözleşme süresi karşılıklı görüşme ile belirlenir. Taraflar sözleşme şartlarına uyduğu taktirde bu sürenin sonunda sözleşme uzatılır. EKİPMAN ve DEKORASYON HAZIRLIĞI Yapılan çalışmalar sonucu uygun mağaza ve konum belirlendikten sonra mimari aşamaya geçilir.

MAĞAZANIN YERİ Mağazanın yeri bayilik talebinde bulunan yatırımcı adayları tarafından belirlenerek KAAN ACCESSORIES’in önerilebildiği. Mağazaların gerek cadde üzeri, gerekse alışveriş merkezleri içinde mutlaka açık alana sahip olması ve karşılıklı görüşmeler doğrultusunda uygun alanlar hazırlanabilir. KÂR MARJLARI Kâr marjlarının tatmin edici seviyelerde olmasını teminen yeni ürün çalışmaları ve araştırmaları sürekli olarak yapılmaktadır.

YATIRIM DESTEĞİ MİSS SHE ACCESSORIES, mağazanın konumuna ve m2 sine göre raf, stand, tabela, imaj ve ürün maliyetlerinde kullanılmak üzere karşılıklı anlaşmalar karşılığında yatırım desteğinde bulunulabilir.

 

Miss She Accessories Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR