Mihri İstanbul

Mihri İstanbul Bayilik Açıklaması

Mihri İstanbul Bayilik ve Temsilcilik

Mihri İstanbul Bayilik ve Bayilik ŞartlarıHelal sertifikalı ürünlerimizin satışı konusunda da tamamen iyiniyet ve güvene dayalı, Türk Ticaret kanununa uygun bir ticaret sistemi geliştirmiş bulunmaktayız. Dolayısıyla bizim satış sistemimizde saadet zinciri yada piramit organizasyon türü bir yapılanma bulunmamaktadır. Hiç kimse bir başkasının üzerinden para kazanmaz. Temsilciler için hiç bir satış baskısı, zorlama yada mecburiyet yoktur. İndirimli olarak mal alan temsilcilerimiz; bu ürünleri perakende satış fiyatı ile satarak kar elde ederler. Ürünlerimizin resmi perakende satış fiyatı helalkozmetikler.com sanal mağaza web sitemizde yayınlandığı gibidir. Bireysel ürün temsilcisi iskonto oranımız %20’dir. Dolayısıyla ürünlerimizi alıp satan temsilcilerimiz %20 kar elde etmektedir. Bunun yanında belirli satış rakamlarına ulaşma başarısı gösteren temsilcilerimize gerçek altın ödülü mevcuttur.

Buna göre; Mihri İstanbul Bayilik ve Bayilik Şartları Zaman ile sınırlı olmaksızın; 3000 Liralık satış rakamına ulaşana 1(bir) çeyrek altın, 6000 Liralık satış rakamına ulaşan temsilcilerimize 1(bir)yarım altın ve 10.000 liralık satış rakamına erişen temsilcilerimize 1(bir) tam altın başarı ödülü verilecektir. Bu başarı ödül sistemi, her 10.000 liralık hedefe ulaşıldığında yinelenecektir. Dolayısıyla süreklilik arzetmektedir. Hak edilen altın ödülleri, dönem sonunda, müşterilerimizin müteakiben verdiği ilk siparişle beraber gönderilecektir. 

Temsilci olmak için öncelikle siteye üye olmak ve sonrasında temsilcimiz olmak istermisiniz linkini tıklayarak başvurmanız gerekmektedir. Temsilcilik başvurusunun onaylanması için www.helalkozmetikler.com sitesinde satılmakta olan dört adet ürünün satın alınması gerekmektedir. Bayilikbaşvurusunun ardından, tanımlanan temsilci bayi kodu ile %20 iskontolu olarak ürünleri almak mümkündür.

Mihri İstanbul Bayilik ve Temsilcilik Şartları

Sistemimizde herşey son derece açık ve net olup, bir yanlış anlama yada karışıklığa imkan vermeyecek şekilde düzenlenmiştir.

1- İş bu sözleşme ekli nüshada yer alan temsilcilik başvuru formunun parçasıdır. Bundan böyle sözleşmede imzası bulunan kişi ‘Temsilci’ olarak; Ege teknoloji makine ve kimya san tic ltd şti ise ‘Mihri’’ olarak anılacaktır. Mihri tarafından Temsilci’nin sisteme tanımlanması ve kendisine bir kullanıcı kodu tanımlanmasıyla temsilcilik başlamış olur.

2- Temsilci, tüm ticari faaliyetlerini kendi adına yürütecek olup, elde edeceği satışlardan doğacak KDV, gelir vergisi, harç ve tüm masraflardan, bunun yanında ticari faaliyetlerinden doğabilecek tüm risk, kayıp, zarar ve kazançtan bizzat kendisi sorumludur.

3- Ticari faaliyetlerini Mihri’den tam bağımsız olarak yürüten Temsilci; Mihri’nin çalışanı, yasal temsilcisi, ya da özel yetkili acentası değildir. Mihri adına görüşmeler yapmaya, sözler vermeye anlaşma yada her hangi bir metne imza atmaya yetkili değildir.

4- Temsilci; Mihri ürünlerini, helalkozmetikler.com web sitesinde yayınlanan son kullanıcı fiyatlarının altında, başka internet siteleri vasıtasıyla ve doğrudan satış dışında bir yöntemle satamaz.

5- Mihri, Temsilcilerin faaliyetlerinde uyması gereken kuralları ve kazanç, prim ve ödül sistemini, önceden ilan ederek, değiştirebilir.

6- Mihri ürün temsilciliği tamamen ücretsizdir. Ne üyelik başlangıcında nede sona erdirilmesinde her hangi bir ücret yada aidat talep edilmez.

7- İşbu sözleşmenin süresi belirsizdir. Temsilci istediği zaman ve herhangi bir gerekçe belirtmeksizin, yazılı olarak beyanda bulunarak temsilcilikten çıkabilir.

8- Mihri’nin belirlediği, Temsilci’nin uyması gereken kurallara aykırı hareket edilmesi durumunda, Mihri’nin temsilciliği iptal etme hakkı saklıdır.

9- Temsilci işbu sözleşmede bildirdiği adres, telefon, fax ve e-mail gibi erişim bilgilerindeki değişiklikleri Mihri’ye bildirmekle mükelleftir.

10- Taraflar arasında çıkabilecek anlaşmazlıklarda Mihri defter ve kayıtları yanlız delil sayılır. İşbu sözleşmenin yorumunda ve yapılış nedeninde çıkabilecek tüm uyuşmazlıklarda, İstanbul Kadıköy mahkemeleri yetkili olup, Türkiye Cumhuriyeti kanunları geçerlidir.

 

Mihri İstanbul Bayilik Hakkında : Helal, Dinimizce yapılması, kullanılması ve yenilip içilmesi serbest bırakılanlar anlamına gelmektedir. İslami kurallar çerçevesinde yaşayan her Müslüman’ın özellikle dikkat etmesi gereken, ısrarla uzak durmayı isteyeceği kimi durumlar mevcuttur. Tüketilen gıdalarla ilgili yeterli bilgiye sahip olunsa da vücuda nüfuz eden kimi ‘yasaklı’ maddelerden çoğu zaman kendimizi koruyamıyoruz. Bu durum, ihtiyaçlarımızı karşılayacak, Dinimizce sakınca içermeyen ürünleri kolay temin edemiyor oluşumuzdan kaynaklanmaktadır. MİHRİ İstanbul olarak, kozmetik ve kişisel bakım alanında her Müslüman’ın gönül rahatlığı ile kişisel bakımında kullanabileceği, Dinimizce hiçbir sakıncalı madde ve katkı içermeyen, bitkisel bileşimli ürünlerle tüketicilerimize hizmet etmekteyiz.

MİHRİ İstanbul ürünleri, tüm Dünyaca kabul edilen ve Türkiye’nin tek Helal sertifikalandırma yetkisine sahip kuruluşu olan ‘Gıda ve İhtiyaç Maddeleri Denetleme ve Sertifikalandırma Derneği Gimdes tarafından yapılan denetimler sonucunda Helal Sertifikası ‘na uygun görülmüştür. Ürünlerimiz, GMP (İyi İmalat Uygulamaları) şartları ile HPP teknolojisi (Yüksek Penetrasyon özelliğine sahip üretim teknolojileri) kullanılarak, Müslüman uzman kadro gözetiminde, hijyenik ortamda ve hiçbir sakıncalı maddeyle teması olmadan, HELAL olmasının yanı sıra insan sağlığına yararlı, tamamen organik bitkisel hammaddeler ile tamamen kendi üretimimizdir. Bu anlamda MİHRİ İstanbul, tam bir Türkiye Markası ve Gururudur. Ürünlerimiz, hazırlanırken ya da üretim sürecinin herhangi bir aşamasında, hammaddenin temininde veya bileşenlerinin oluşumunda kesinlikle hayvanlardan elde edilen katkı maddeleri (domuzdan ve böceklerden elde edilen bazı katkı maddeleri vb.) bulunmaz.

Ayrıca ceninden elde edilen kimi katkıları da katiyetle ürünlerimiz içermez. Hiçbir aşamada alkolün de kullanılmadığı ürünlerimizi her Müslüman kendini vicdanen çok rahat hissederek kullanabilir. MİHRİ İstanbul marka sahibi Ege Teknoloji Kimya makine San. Tic. Ltd. Şti. ’nin arkasında; 28 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren ve Türkiye kimya sektöründe lider konuma ulaşmış, 6 yıldan bu yana da kozmetik sektöründe üretici firma olarak hizmet veren Deren Kimya vardır. Deren Kimya, 28 yıllık güçlü teknolojik altyapısı, bilgi birikimi ve tecrübesiyle MİHRİ İstanbul’un en önemli güvencesidir. Kozmetik ve kişisel bakım ihtiyaçlarının karşılanmasında, dini inanış ve yaşantısına da cevap verebilen ürünler bulamayan tüketicimize MİHRİ İstanbul olarak HELAL GARANTİ verebildiğimiz için mutluyuz.

Mihri İstanbul Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR