Midtown Cafe Kitchen Takeaway

Midtown Cafe Kitchen Takeaway Bayilik Açıklaması

Midtown Cafe Kitchen Takeaway Bayilik

 Midtown Cafe Kitchen Takeaway Bayilik ve Şartları Midtown Cafe Kitchen Takeaway Bayilik Hakkında Kısa Firma Açıklaması: 2015 yılında AR-GE çalışmalarına başlayan Midtown Cafe Kitchen Takeaway 2016 Şubat ayında Afyon Erenler'de ilk şubesini açmıştır. Mimari tasarımı, kendine has lezzetleri ve farklı ürün sunumları ile bölgede çok popüler olmuştur ve büyük bir ilgiyle karşılanmıştır. Profesyonel bir şekilde kurulan alt yapı ile ürünler, ürün sunumları ve konsepti ile karlı bir yatırımla kendi cafenizin sahibi olabilirsiniz.

( Bu yazımız resmi firmanın bize gönderdiği Midtown Cafe Kitchen Takeaway Bayilikkonusudur.

Firma İsmi: Midtown Cafe Kitchen Takeaway Bayi - Franchise Şube Sayısı: 1 Franchising / Bayilik Destekleri: Reklam, Pazarlama, Finans, Bölge Koruması, Personel

Midtown Cafe Kitchen Takeaway Bayilik Şartları

Midtown Cafe Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri: Bayilik için öncelikle seçtiğiniz bölgenin keşifi yapılır ve yapılan fizibilite çalışmalarının olumlu olması sonrasında proje çizimi gerçekleştirilir ve sizlere sunulur. Proje yatırımı ise m2 üzerinden yaklaşık 1.500-2.000 TL 'dir. İsim hakkı bedeli ise 10.000 $ 'dır. 

Midtown Cafe Kitchen Takeaway franchising sistemi sayesinde yatırımcılar sunmuş olduğumuz lokasyon, mimari proje, kurulum, personel eğitimi, reklam ve pazarlama desteklerinden faydalanmaktadır. Ortalama şube kurulum süresi 2 aydır. Aylık ciro primi %3'tür. Yatırımın ortalama geri dönüş süresi ise 15-18 aydır.

 

Midtown Cafe Kitchen Takeaway Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR