Mersa Otomotiv

Mersa Otomotiv Bayilik Açıklaması

Mersa Otomotiv Bayilik

Mersa Otomotiv - GAZ Hafif Ticari Araç Bayilik Hakkında : 1992 yılında kurulan Mersa Otomotiv, otomobil satışının yanı sıra yedek parça ve sigorta alanlarında yaptığı yatırımlarla elde ettiği başarılar sebebiyle sektöre adım attığı andan itibaren daima ilk sıralarda yer almayı başarmıştır.

Faaliyetlerini sürekli geliştirip müşteri portföyünü arttıran Mersa Otomotiv, Türkiye otomotiv sektörünün gelişmekte olduğu yıllarda bayiliklerini üstlendiği markalarla gerçekleştirdiği dinamik pazarlama anlayışı ve etkin iletişim ile müşteri memnuniyetini sağlama konusunda gerçekleştirdiği özenli çalışmalarının karşılığını sadık müşterileri ile aldığından markasının yanında "Mersa Grup güvencesiyle.." deyimini gururla dile getirmektedir. 

 Mersa Otomotiv Bayilik ve GAZ Hafif Ticari Araç Bayilik Türkiye ekonomisinin yükseliş trendin de olduğu 2011 yılında Mersa Grup ilerleyişini GAZ GROUP ile yaptığı anlaşmayla sürdürmüş, GAZ marka hafif ticari araçların Türkiye distribütörü olarak pazara sunulacak tüm model araçların montajının Türkiye'de yapılması için ilk montaj fabrikasının temellerini Sakarya'da atmıştır.

Mersa Grup sektörel yeniliklere hızla adapte olabilen yönetim anlayışı ve yenilikçi yaklaşımları ile sektöründeki yükselişine devam etmektedir. Sağlam, güçlü, ekonomik ve taşıma kapasitesi yüksek GAZelle Business’ in Rus yapımı kabin ve şase, Amerikan Cummins motor ve Bosch fren sistemi ile dünya markalarının buluştuğu teknolojisi 2012 yılı Aralık ayından beri Sakarya’da üretiliyor.

Mersa Otomotiv - GAZ Hafif Ticari Araç Bayilik Başvurusu

Mersa Otomotiv - GAZ Hafif Ticari Araç Bayilik Başvurusu yapmak isteyen girişimciler vermiş olduğum bu Mersa Otomotiv -  GAZ Araç Bayilik, GAZ Araç Bayilik Şartları hakkında daha detaylı bilgi edinmek isteyenler ise aşağıda vermiş olduğum irtibat numaralarından firma ile iletişime geçebilirler.

 

Mersa Otomotiv Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR