Med/Max Gayrimenkul ve Danışmanlık Bayilik

Med/Max Gayrimenkul ve Danışmanlık Bayilik Hakkında : PRİZMA GRUP olrak 2002 kurulan firmamız 2010 yıllında MED/MAX her Med/Max Gayrimenkul ve Danışmanlık Bayilik Şartları ve Başvurusugayrimenkul danışmanlık markasıyla Türkiye genelinde franchise vermeye başladı MED/MAX her girişimciye uygun franchise seçenek fırsatı sunuyor.

Med/Max Gayrimenkul ve Danışmanlık Bayilik Şartları ve Başvurusu

MED/MAX Franchise Temsilcisi olarak adlandırılan girişimciler, kendilerine uygun gördükleri bir franchise seçeneğiyle bir MED/MAX gayrimenkul ve danışmanlık markasının destek ve avantajlarını yanlarına alarak bulundukları bölgelerinde her türlü gayrimenkul danışmanlık hizmetini yaparlar. MED/MAX 2016 dan itibaren girişimcilere MED/MAX bölge ofis fırsatı sunuyor. MED/MAX , 2010 yılında gayrimenkul sektöründe deneyimli girişimci gayrimenkul uzmanı, markanın kurucusu ve genel müdürü Sayın Nihat AKPINAR tarafından markalaşarak faaliyetlere başlamıştır. MED/MAX hedefi, gayrimenkul sektörünün hizmet kalitesini ve sektörün itibarını yükseltmek, sektördeki eğitimli profesyonellerin sayısını artırmak, MED/MAX ’ın ulusal başarısını dünya da ve Avrupa’ da global bir marka yapmak. Türkiye’de gayrimenkul sektörünün büyümesine katkıda bulunmak ve her bir müşterimizin hayalindeki gayrimenkule kavuşmasına yardımcı olmak amacıyla gösterdiğimiz çaba, sektörün alışılageldik deneyimlerinden farklı olarak, MED/MAX ’ın ulusal çapta gösterdiği gayrimenkul profesyonelliğine yakışır bir uzmanlık yapmak olacaktır.

Firma ismi: MED/MAX gayrimenkul ve danışmanlık Bayi - Franchise Şube Sayısı: 10 Franchising / Bayilik Destekleri: Pazarlama, Bölge Koruması

Med/Max Gayrimenkul ve Danışmanlık Bayilik Şartları

Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri: franchise girişimcinin eğitimi en az lise mezunu vizyon sahibi,yeniliklere açık franchise bedeli 10.000 TL ile 20.000 TL arasında olup gririşimcinin 40.000 ile 100.000 tl arasında yatırım yapabilir.