Mask Yönetim

Mask Yönetim Bayilik Açıklaması

Mask Yönetim Bayilik

Mask Yönetim Bayilik Hakkında Tanıtım Yazısı : 2014 yılında kurulan ve birçok sektörde başarılı çalışmalara imza atan Mask Yönetim; Site / Apartman Yönetim Hizmetleri alanında çalışmalarına yoğun bir şekilde devam ediyor. Site Yönetim Hizmetleri alanında hizmet veren MASK YÖNETİM, bölgesinde sektöründe öncü ve yenilikçi, profesyonel kadrosu ile kalite bilinci ile hizmet vermektedir.

 Mask Yönetim Bayilik ve Bayilik ŞartlarıAR-GE çalışmalarına önem veren, sürekli kendini yenileyen, eğitimi kendisine ilke edinen, hizmet alma ve vermenin gerektirdiği tüm yükümlülükleri iyi bilen, kuruluşundan bu güne hizmet verdiği tüm alan ve kurumlarda firma ilkeleri ve prensipleri doğrultusunda çalışmalarını başarı ile sürdürmektedir.

Sunulan hizmetler devlet ve özel sektör çalışmalarında deneyim kazanmış, tecrübeli, bilgi birikimi yüksek, öğrenmeye ve öğretmeye açık, sadakat ve benimsemeye önem veren sürekli kendisini yenileyen, takım çalışmasını her zaman ön planda tutan personelle yürütülmektedir. Amacımız; site yönetim hizmetlerini en ekonomik şekilde, yasal mevzuata uygun olarak, tam bir şeffaflık içinde, 365 gün 24 saat çalışarak yürütmektir. 

Firma ismi: Mask yönetim inşaat temizlik tic.ltd.şti Bayi 

Franchise Şube Sayısı: 1 Franchising 

Bayilik Destekleri: Reklam, Pazarlama, Finans, Bölge Koruması

Mask Yönetim Bayilik Şartları

Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri: Yatırım maliyeti ofis kurulumu, araç alımı ve kiralama bayiye aittir. Herhangi bir ücret alınmaz. Ön başvurusu kabul edilen girişimciye 15 gün süreli Profesyonel yönetici eğitimi 1 hafta süreli inşaat ve peyzaj eğitimi verilir. Eğitim bitiminde başarılı görülen girişimci ile anlaşma imzalanır kar ortaklığı şeklinde. Bayilik için ön şart aranmamaktadır Şirket merkezimizde verilen Profesyonel yöneticilik ve Emlak Yönetimi kursunu başarı ile bitirenler ile sözleşme imzalanmaktadır. Yatırım maliyeti yoktur.

 

Mask Yönetim Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR