Masal Ev

Masal Ev- 7'En 77'Ye Herkese Hizmet Veren, Eğlenerek Ve Hareket Ederek Kişisel Gelişim Ve Dönüşümler Yaşayabilecek Bir Etkinlik Alanıdır.

Masal Ev Tüm Türkiye'de Ve Dünyada

Masal Ev yolunu kaybedenlerin ve rehberlerin, güçlülerin ve güçsüzlerin, mutluların ve mutsuzların yaşlı, genç, çocuk mutluluğu arayan herkesin eviymiş.

27 Aralık 2018 15:49 · 132
Masal Ev Tüm Türkiye'de Ve Dünyada

Bir varmış, bir yokmuş. Evvel zaman içinde, zaman zaman içinde uzak diyarlarda bir Masal Ev varmış. Bu Masal Ev, Kaf Dağı'nın ardında şırıl şırıl akan derelerin yanı başındaymış. Masal Ev yolunu kaybedenlerin ve rehberlerin, güçlülerin ve güçsüzlerin, mutluların ve mutsuzların yaşlı, genç, çocuk mutluluğu arayan herkesin eviymiş. Masal Ev ile yolu kesişenlerin bir ortak özelliği varmış. Hayallerinin peşinden koşan, çalışkan, mucizelere ve güzelliklere inan insanlar olmaları. Bir de Kaf Dağı'nın ardındaki hazineyi bulma peşinde olmalarıymış. 

Ve Masal Ev kervanına Türkiye'nin ve Dünyanın dört bir tarafından bayilik başvuruları olmuş. SONRA MI NE OLMUŞ? Daha çok bayilik için başvuruları değerlenidiriyoruz. 

Siz de bulunduğunuz şehirde, mahallenizde bir Masal Ev kurabilirsiniz. Yepyeni büyülü bir iş kurmak, kendiniz ve çevreniz için çok olumlu bir fark yaratmak,  yaratıcı üretken  mutlu bireylerin artmasını sağlayan etkinliklerle bereketin ve mutluluğun kendisi olmak ister misiniz? Hemen bizimle iletişime geçin...

GSM: 05372118762

 

 

Yorumlar
Henüz hiç yorum yapılmamış, düşüncelerinizi belirtmek ister misiniz?
Yorum yap
BAŞVUR