Madam Coco Bayilik

Pamuğun duygulara hitap eden yumuşak dokunuşunu, kendine özgü şiirsel yorumu ile Paris’ten İstanbul’a ılık bir esintiyle taşıyor. Elegant çizgisini, Doğa’nın huzur veren renkleriyle birleştiriyor.
Paris kokan dükkanlarında her mevsimin alışkanlığı olacak bir ev tekstil ve giyim klasiği sunuyor.

Madam Coco 2011 yılında kurulan bir teksil markası. Doğru marka konumlandırması ve bilinirlik çalışmaları ile sektöründe kısa sürede önemli bir pay kazanmıştır. Bu başarı herkesin aklına aynı soruyu getiriyor: "Madam Coco bayilik veriyor mu?"

Madam Coco Bayilik Talepleri

Madam Coco bayilik ya da franchise konusunda çok yüksek bir talep alıyor. Bu taleplerin arkasaında marka hakkındaki başarılı konumlandırma çalışmasının payı büyük.

Madam Coco piyasadaki açığı görmüş ve tamamen fransız dekorasyon ekolüne dayalı ürünler üzerine bir marka inşa etmiş. Yani önce pazar ve ürün netleşmiş, daha sonra marka bulunmuş.

Geleneksel fransız tasarım ekolüne ait dekorasyon ürünleri satmayı hedefleyen bir marka inşa edecekseniz isminin de Fransızca'yı çağrıştırması muhtemeldir. Sadece ismi ile değil, bütün kurumsal kimliği ile Fransız Madam Coco. İnternet sitesinden, mağaza dekorasyonuna, katalog veya reklam çalışmalarına bakarsanız, o Fransız rüzgarını hissedersiniz.

Bu şekilde başarlı konumlandırılmış bir marka çalışlmasının da tüketicilerden ilgi görmesi ve kısa zamanda geniş bir mağaza ağına sahip olması şaşırtıcı değil. 

Ne yazık ki yurt içine Madam Coco bayilik ya da frenchaise vermiyor. Şuan şirken kendi sermayesi ve yönetim kadrosu çerçevesinde şubeler kuruyor. Umulur ki yakın zamanda ülkemizin girişimcilerine de Madam Coco bayilik imkanı tanınır.

Yurt dışından Madam Coco Bayiliği ya da Frenchaise almak isteyen girişimciler aşağıdaki iletişim bilgilerinden firma yetkililerine ulaşabilirler.