Lezzet-i Damak Çiğköfte Bayilik

Lezzet-i Damak Çiğköfte Bayilik Hakkında Firma Tanıtımı: 2012 YILINDAN BU YANA MANİSA AKHİSAR MERKEZİ OLAN 40 TAN FAZLA BAHARATLA ÜRETTİĞİMİZ ÇİĞKÖFTEMİZİ HİJYEN KOŞULLARINA DİKKAT EDEREK HALKA SUNUYORUZ. Lezzet-i DAMAK Çiğköfte ve Çiğköfte denilince akla gelen şehir ŞANLIURFA tarihi bin yıllara dayanan ve günümüze kadar gelen bu yöresel lezzeti eski adı RUHA yeni adıyla ŞANLI URFA yöresine ait olan çiğ köfteyi hijyenik koşullarda hazırlayıp Ege Bölgesi genelinde şubelerimizde siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz. Lezzet-i Damak Çiğköfte Bayilik ve Bayilik Başvurusu

Lezzet-i Damak Çiğköfte Bayilik Konusudur.

İmal ettigimiz çiğköfte'mizin ana malzemelerini yine ŞANLI URFA'dan temin ettiğimiz bu yöresel tat başta bulgur, Urfa isotu, Urfa salçası, sarımsak, soğan, maydanoz, özel aroması etli, etsiz, acılı, acısız çeşitleriyle ve kendimizin hazırlamış olduğu zengin baharat karışımıyla damak tadınıza uygun hale getirilmiştir. Usta ellerin tadıyla siz degerli müşterilerimize sunuluyoruz. Ayrıca içli köfte, imal edip kendi şubelerimizde siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

VİZYONUMUZ : Lezzet-i Damak markası denildiğinde EŞSİZ LEZZET, KALİTE, GÜVEN ve KOŞULSUZ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ ile özdeşleştirmek. Tüm dünyada Lezzet-i DAMAK markasını bilinir marka haline getirmek.

Lezzet-i Damak Çiğköfte Bayilik Bilgileri ve Şartları

Firma ismi: LEZZET-İ DAMAK ÇİĞKÖFTELERİ Lezzet-i Damak Çiğköfte Bayi - Franchise Şube Sayısı: 4 ADET BAYİMİZ MEVCUTTUR. Lezzet-i Damak Çiğköfte Franchising / Bayilik Destekleri: Reklam Lezzet-i Damak Çiğköfte Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri: 3 ADET PAKETİMİZ MEVCUTTUR. 4,000,00 TL 7,000,00 TL 15,000,00 TL DİR. HER BİR PAKETİN İÇERİĞİ FİYATINDA OLDUĞU GİBİ DEĞİŞKENLİK GÖSTERMEKTEDİR.