Lezizhan Çiğköfte Bayilik

Lezizhan Çiğköfte Bayilik Hakkında :

Siz de bulunduğunuz şehirde Lezizhan çiğ köfte bayiliği alabilirsiniz. Üstelik avantajlı kurulum paketimizle 2500 TL'ye kendi işinizi kurabilirsiniz. Avantajlı çiğköfte bayilik kurulum paketi ile ihtiyaç duyabileceğiniz tüm tabeşa, soğutucu dolap, masa, sandalye gibi ihtiyaçlarınızı karşılıyor, ayrıca açılış için 25 kg bedelsiz çiğköfteyi de açılış hediyesi olarak hediye ediyoruz. 

Lezizhan Çiğköfte Bayilik ve İletişim Çiğköfte bayilik hakkında daha detaylı bilgi için Kampanyalar ve Sık Sorulan Sorular sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. Aklınıza takılan tüm soruları İletişim sayfasından . Lezizhan çiğ köfte

Lezizhan çiğ köfte Çiğ köfte Bayilik Avantajları Üretimde kullandığımız ürünler kalite standartlarına uygun HELAL gıda belgesine sahiptir. Kesinlkle uygun fiyat İnanılmaz lezzet Zamanında tedarik Şık Tasarım 1.Sınıf hijyen dolayısı ile oluşan kalite Helal gıda sertifikası Çiğ Köfte Bayilik Ürünlerimiz sağlıklı ortamlarda taşınarak, muhafaza edilmektedir. Güvenle tercih edebilirsiniz.

Çiğ köfte Bayilik Paketleri vantajlı kurulum paketi ile ihtiyaç duyabileceğiniz tüm tabela, soğutucu dolap, masa, sandalye gibi ihtiyaçlarınızı karşılıyor, Ayrıca açılış için 200kg bedelsiz çiğköfteyi de açılış hediyesi olarak hediye ediyoruz.(4500 lük pakette) 2500 TL' ye dahil olan ürünler

1,5 mt Soğutmalı Çiğköfte Dolabı 1,5 mt Hazırlama Tezgahı (Banko) 2 Masa 4 Sandalye Tartı Bıçak Kesme Tahtası Baskılı Poşet Baskılı Kağıt Dürüm Kağıdı Streç Eldiven Çipköfte Tepsisi Streç Kutusu Sos Kabı Önlük Şapka 25 kg Çiğköfte Not: Nakliye Alıcıya aittir.