Le Chateau Du Bois - Provence

Kozmetik Alanının Önde Gelen Isimlerinden Olan Le Château Du Bois Türkiye’deki Faaliyetlerini Bayileri Aracılığı Ile Sürdürüyor.

Bu ilan, firmanın talebi üzerine yayından kaldırılmıştır.

İlanla İlgili Sektörler
Makyaj malzemeleri bayiliği
Parfüm & Deodorant Bayilikleri
Kişisel Bakım Ürünleri

Le Chateau Du Bois - Provence Bayilik Maliyeti

50.000 - 100.000 *
Bütçe açıklaması belirtilmemiş.

Le Chateau Du Bois - Provence Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Le Chateau Du Bois - Provence Bayilik Şartları

Finansal Açıdan Yeterli Olmak
İnsan Yönetimi Ve Finansal Yönetim Deneyimine Sahip Olmak
Marka Değerleri İle Uyumlu Olmak
Yeniliklere Açık Olmak

Le Chateau Du Bois - Provence Bayilik Açıklaması

Le Château Du Bois Bayilik

Le Château Du Bois kozmetik sektöründe faaliyet gösteren Fransa kökenli bir marka olup dünya saf lavanta üretiminin % 25’ini gerçekleştiriyor. Doğal ve organik ürünler alanındaki en bilinen ve kaliteli markalardan olan Le Château Du Bois kalitesini, doğal ve organik yöntemlerle üretim yaptığını kanıtlayan pek çok sertifikaya sahip bulunuyor. Cilt bakımı, vücut bakımı, parfüm, banyo ve aromaterapi ürünlerimizi hem mağazalarımızda hem de spa & güzellik merkezlerinde tüketicilerimiz ile buluşturuyoruz. Tüm ürünleri % 100 doğal ve organik içeriğe sahip olan markamızın aynı zamanda vegan bir marka olduğunu da belirtmek istiyoruz. Her ürünümüzün içeriğini etki alanına göre tedavi edici etkiyi sağlayacak doğal bitkiler ile zenginleştiriyoruz. Saf lavantanın baş ağrısı, uykusuzluk, migren, egzama, böcek ısırıkları, tahriş, eklem ağrıları, sindirim rahatsızlıkları ve iltihaplı enfeksiyonlar gibi sağlık sorunlarında da etkili olduğunu biliyoruz. Testlerimizi kesinlikle hayvanlar üzerinde gerçekleştirmiyor ve geri dönüşümlü ambalajlar kullanıyoruz. 

Le Château Du Bois Bayilik Şartları

Le Château Du Bois bayilik almak isteyen girişimcilerimiz markamızın internet sitesi üzerinde yer alan formu doldurduklarında ya da bize mail ile ulaştıklarında, yöneticilerimiz aracılığı ile kendileri ile en kısa sürede iletişim kuruyoruz. Bayilik alacak girişimcilerimizin yatırım maliyetleri ile ilgili olarak bizimle iletişime geçmelerini istiyoruz. Markamızdan bayilik almak isteyen girişimcilerimizin mağazalarının dekorasyonlarını, markamızın belirlemiş olduğu konseptte gerçekleştirmelerini istiyoruz. Dekorasyon bedellerini şartlarımız doğrultusunda girişimcilerimizin üstlenmesini talep ediyoruz. Girişimcilerimizin açacakları mağazalarımızın işlek caddelerde ya da yoğun alışveriş merkezlerinde konumlandırmalarına önem veriyoruz. İdeal bir mağazanın 30 metrekare alana sahip olması gerektiği konusunda bayilerimizin de hassasiyet göstermesini bekliyoruz.

Le Château Du Bois Bayilik Avantajları

Le Château Du Bois kalitesi dünya çapında onaylanmış markalardan biri olup ülkemizde de büyük bir ilgi ile karşılanıyor. Ürünlerimizin testlerinde hayvanların kullanılmaması ve çevre dostu politikamız bizler için çok önemli olduğu gibi bu konuda duyarlı olan pek çok tüketicinin markamızın sadık müşterileri haline gelmesinde de etkin bir rol oynuyor. Tamamen doğal ve organik ürünlerimizi en ekonomik fiyatlar ile geniş kitlelere ulaştırma hedefimiz Le Château Du Bois markasının kozmetik sektöründe bayilik almak isteyen girişimci adaylarının tercihlerinden biri olmasını sağlıyor. Aynı zamanda sürekli gelişen ürün yelpazemiz ve dönemsel kampanyalarımız ile de bayilerimizin satış hacimlerini ve karlılık oranlarını artırmalarına katkıda bulunuyoruz. 

Le Château Du Bois Bayilik Destekleri

Le Château Du Bois bayilik alan girişimcilerimizin yer seçimi konusunda kendilerine destek oluyoruz. Mağazalarımızın eksiksiz hizmet vermelerinin sağlanması adına işletmelerde görev alacak olan personele marka, ürün ve satış eğitimleri veriyoruz. Ayrıca bayilik alan tüm girişimcilerimizin işletmelerine pazarlama desteği sağlıyoruz. Markamızın kar marjı girişimcilerimiz için % 100 olacak şekilde belirlendiğinden girişimcilerimiz kısa sürede yatırım maliyetlerini geri kazanmanın avantajını yaşayabiliyorlar.

Siz de en seçkin doğal ve organik kozmetik ürünlerin adresi olan üstelik tüm dünyada hızla büyümeye devam eden Le Château Du Bois ailesindeki yerinizi almak, bizimle birlikte büyümek isterseniz en kısa sürede bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Le Chateau Du Bois - Provence Bayilik Verdiği Bölgeler

BAŞVUR