Küppeli Accessories

Küppeli Accessories Konsepti Ise; Tasarım, Makul Fiyat Ve Profesyonel Alt Yapı Avantajları Ile Kendini Sektörde Lider Konuma Getirmiştir. Küppeli Accessories Sağladığı Bu Imkanlarla Toplam 5 Ülkede,..

Küppeli Accessories Bayilik Maliyeti

100.000 - 250.000 *
* Bütçe metre kazre başına 3500 TL dir. İsim hakkı, reklam payı, franchise bedeli gibi kesintiler firmamızda yapılmamaktadır.

Küppeli Accessories Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Küppeli Accessories Bayilik Şartları

Yüksek Motivasyon Sahibi Olmak: franchiselarımız Yüksek Motivasyona Sahip Olmalı Ve Başarılı Olabilmek İçin Güçlü Bir Arzuya Ve Tutkuya Sahip Olmalıdırlar.
Heyecanlı Olmak: sürekli Heyecan İle çalışmalı, Güven İle Hareket Etmelidirler.
Harekete Geçirici Olmak: kendilerini Ve Ekiplerini Motive Edebilmelidirler.
Öğretici Olmak: hızlı Bir öğrenci Olmalı Ve Becerilerini Ve Bilgilerini Personellerine Aktara Bilmelidirler.
Merkez İle İyi İletişim İçinde Olmak: markanın, Duruşu Ve Kitlesi Konusunda Hakim Olmalı Ve Ona Göre Hareket Etmelidirler.
Sürekliliği Sağlayacak İsteğe Sahip Olmak: franchise, İddialı,çalışkan İyi İletişim Becerilerine Sahip, Sistemine Güçlü Bir şekilde Bağlı, Sunulan İş Modelini Uygulayabilecek, Yenilikleri Takip Eden, Proaktif Ve İstekli Adaylar İle Sürdürülebilir.

Küppeli Accessories Bayilik Açıklaması

Kübra Nur Bijuteri sektörün Saygın şirketleri arasında yer alan bir firmadır. Yaklaşık 15 bin ürün çeşidiyle kaliteli ürün ve kaliteli hizmet sunma misyonuyla yola çıkmıştır. 27 yılı aşan deneyimi ile bijuteri sektöründe kaliteli ürün ve kaliteli hizmet anlayışını sürdürebilmek için; her geçen gün kendini geliştirmeye devam ediyor.

Merkezi İSTOÇ’ta bulunan ve 800 m2’lik toplam alana sahip olan Kübra Nur Bijuteri ayrıca Tahtakale’de Soso markası ile 220 m2 showrooma sahiptir. Bünyesinde bulunan Küppeli markası ile toptan ve corner hizmeti veren Kübra Nur Bijuteri, ayrıca Küppeli Accessories ile franchise hizmeti vermektedir.

​Kusursuz müşteri memnuniyeti anlayışı, yenilikçi yapısı, dinamik kadrosu, trend yaratan tasarımları ile sektördeki liderliğini koruyan Kübra nur Bijuteri, yatırımlarını hızla büyütmeye devam etmektedir.

Kübra Nur Bijuteri 2009 yılından bu yana izne ve denetime tabi bir üretim tesisine sahiptir. Kübra Nur Bijuteri Mağaza takibi yapan uzman kadrosu ve kendi bünyesinde 3D yazıcıyla tasarım yapan ekibi ile tam donanımlı bir hizmet sunmaktadır. Kübra Nur Bijuteri, günümüz modasını takip ediyor, müşteri memnuniyetini odağında tutarak çalışmaya devam ediyor.

Tasarıma, moda trendlerine, farklı modellere her zaman önem veren Kübra Nur Bijuteri’nin; Küppeli Accessories konsepti ise tasarım, makul fiyat ve profesyonel alt yapı avantajları ile kendini sektörde lider konuma getirmiştir. Küppeli Accessories sağladığı bu imkanlarla toplam 5 ülkede, franchise sayısını 45’e çıkartmıştır.

Küppeli Accessories Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR