Knowledge Language Academy

Knowledge Language Academy Bayilik Açıklaması

Knowledge Language Academy Bayilik

 Knowledge Language Academy Dil Kursu Bayilik Veriyor Yılların getirmiş olduğu tecrübe ve yaptığı yenilikçi atılımlarla kendi alanındaki eğitim sektörünün güvenilir ve dürüst kuruluşu eğitimli ve uzman kadroları iş dünyasına kazandırmaya devam edecek. Şimdi ise tüm dünyada son yılların en geçerli iş kurma metodu olarak kabul edilen Franchising Sistemi ile kendi işini kurmak isteyen girişimcilere “Knowledge Language Academy®” ’ye ortak olma fırsatını sunuyor. 

Knowledge Language Academy Bayilik Siz de hayallerinizi, profesyonel bir ekibin tecrübesiyle birleştirerek bir adım öteye taşıyın, eğitim sektörünün lideri olun. Üstelik ilk 5 başvuru için “Bayilik Giriş Bedeli” alınmayacak, eğitim desteği, materyal desteği, danışmanlık hizmeti ücretsiz olarak sunulacaktır. 

Ürün Hizmet Kapsamı : Yabancı dil eğitimi, yurtdışı eğitim danışmanlık hizmeti, yayıncılık Bayilik Veren Firma :Knowledge Language Academy 

Firmanın Kuruluş Yılı : 2007

Bayilik Vermeye Başladığı Yıl : 2013 

Bayilik Sayısı : 1

 Bayilik Giriş Bedeli : 3.000 EURO 

Gerekli Ortalama Sermaye : 25.000 EURO

Knowledge Language Academy Bayilik Şartları

Bayilik adayında aranan şartlar; sektöre yakın olan, işini seven, sorumlu, girişimci bir ruha ve başarma isteğine sahip, gelişime ve yeniliklere açık, işinin başında durabilecek, marka imajını koruyabilecek, tercihen geçmiş iş tecrübelerinde yasaklı olmayan girişimciler. İşyerinde aranan şartlar; M.E.B mevzuatı dahilinde; Özel Öğretim Kurumları Standartlar Yönergesi şartına haiz, Franchisor''ın sistemine uygun dekorasyonlu, sosyoekonomik düzeyde olan insanların yoğun olarak ikamet ettiği ve yaşadığı semtlerde, insan ve araç trafiğinin yoğun olduğu cadde, bulvar veya bunlara yakın yerlerde olması.

Knowledge Language Academy Bayilik Destekleri

Eğitim, Pazarlama

 

Knowledge Language Academy Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR