Kalex Gayrimenkul

Türkiyenin Yerli Sermayeli Yeni Gücü Izmir De Doğuyor. Hedeflerimize Ulaşmamızda Markamız Bünyesinde Yer Alacak Girişimciler Arıyoruz.

Kalex Gayrimenkul Bayilik Maliyeti

25.000 - 50.000 *
* Marka Bedelimiz Kurulan Bölgeye Göre Değişiklik Göstermektedir.

Kalex Gayrimenkul Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Kalex Gayrimenkul Bayilik Şartları

Kurumsal Değerleri Benimsemek, Müşteri Memnuniyeti Odaklı Hizmet Vermek Marka Değerini Korumak
Gerekli Yatırım Bütçesine Sahip Olmak Ve Sektörün İçerisinde Kalıcı Olma Gücüne Sahip Olmak
Ofislerin Lokasyon Seçimini Yasal Mevzuatlara Göre Yapmak Ve Ofis Görünürlüğünü Göz önünde Bulundurmak Zemin üstü Tercihi İkinci Seçenek Olarak Görmek
Sektörde Faaliyet Göstermeye İstekli Olmak Sektörü Mesleki Açıdan Benimsemek Marka Olma İlkesini Unutmamak

Kalex Gayrimenkul Bayilik Açıklaması

Çeşitli şehirlerde kurulan denizcilik  emlak nakliye ve gıda alanlarında faaliyet gösteren şirketimiz 2008 yılında kurulmuş ve 2017 yılının sonuna kadar faliyet göstermiştir. daha sonra gayrimenkul ve inşaat alanındaki hareketlilik ve yoğunluktan dolayı diğer tüm sektörlerden çekilerek sadece gayrimenkul  ve inşaat alanında yer alma amacı ile kalex gayrimenkul inşaat gıda sanayi ticaret limited şirketini kurmuştur.ilkemiz tüm türkiyede gayrimenkul işini kurumsal olarak yapmak  ekip arkadaşlarımızın yapmasını sağlamak yerli sermaye ile yurt dışında var olmak ithal şirket değil ihraç eden olmak bayilerimiz ile birlikte kazanmak kazancımızı ilkeli paylaşmak calıştırılan danışmanların iyi kazanarak sektörü sevmelerini meslek olarak görmelerini sağlamak bu bağlamda şirketimizin içinde olarak bizlerle birlikte büyümeyi hedefleyen  girişimcileri  bekliyoruz .

Kalex Gayrimenkul Bayilik Verdiği Bölgeler

BAŞVUR